Alert Finansowy

Alertfinansowy.pl

Naszym celem jest stworzenie platformy wymiany opinii o instytucjach finansowych oraz zbudowanie wokół niej społeczności internautów. To pierwszy serwis, w którym można ocenić doradcę finansowego, polecić oddział banku. Ponadto, poprzez Alerty nadsyłane przez naszych użytkowników chcemy zwiększać świadomość finansową internautów, ich wiedzę o przysługujących im prawach i przywilejach, a także informować ich o nowościach produktowych. Piętnujemy nieuczciwe praktyki instytucji finansowych i wywieramy wpływ na poprawę jakości ich usług.

Naszym atutem jest całkowita niezależność od jakiejkolwiek instytucji finansowej. Dążymy do tego aby nasza Wyszukiwarka Opinii stała się rzetelną platformą wymiany informacji pomiędzy użytkownikami.

Ludzie

Zespół AlertFinansowy.pl tworzy grupa młodych, ale doświadczonych ludzi, którzy z pasją budują pierwszy społecznościowy portal finansowy w Polsce. To dzięki opiniom naszych użytkowników pomagamy zrozumieć skomplikowany świat finansów, tak by nasi czytelnicy nie czuli się zagubieni w morzu przepisów i kruczków prawnych stworzonych przez banki, doradców finansowych czy ubezpieczycieli.