Alert Finansowy

Rodzina na Swoim – coś za coś w BNP Paribas Fortis

23 lutego
08:23 2011

Mimo niekorzystnej sytuacji na rynkach finansowych Europy, mimo wahań złotego oraz wprowadzenia w życie rekomendacji T, banki nadal prowadzą akcję kredytową na rynku kredytów hipotecznych i mieszkaniowych.

Trzeba jednak podkreślić, że nie są to już tak atrakcyjne warunki jak jeszcze do niedawna. Przypomnijmy też, że kredyty hipoteczne to nie tylko kredyty mieszkaniowe, ale hipoteka może również stanowić zabezpieczenie kredytu remontowego, samochodowego, inwestycyjnego, a nawet konsolidacyjnego. Każdy z nich to kredyt długoterminowy, a mimo to klienci chętnie po nie sięgają. Trzeba jednak przyznać, że tego rodzaju kredyty są kredytami drogimi i nie każdego teraz na nie stać. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się kredyty hipoteczne, ale nie w euro lecz w złotówkach. Są to oczywiście droższe kredyty, ale za to bardziej stabilne. Zdecydowanie tańsze są w chwili obecnej kredyty z dopłatami rządowymi w ramach realizacji programu “Rodzina na Swoim”. Jednak kredyty te nie są skierowane do wszystkich, lecz tylko do określonej grupy społecznej, a przede wszystkim do rodzin oraz osób samotnie wychowujących dzieci, których w zwykły sposób nigdy nie byłoby stać na taki kredyt, bądź nie miałyby w banku żadnej szansy na jego otrzymanie.

PROMOCJA w Lukas Bank! Najlepszy kredyt w programie „Rodzina na Swoim!”

Oferty takich kredytów również są zróżnicowane i przed podjęciem ostatecznej decyzji wszyscy zainteresowani tymi kredytami powinni dokładnie je przejrzeć. Muszą zadecydować jaka oferta będzie dla nich najkorzystniejsza i jaki kredyt najlepiej wybrać. Na przykład interesująco w tej chwili przedstawia się oferta kredytu “Rodzina na Swoim” w BNP Paribas Fortis, przede wszystkim dlatego, że od nowego roku bank ten obniżył koszt tego kredytu. W chwili obecnej w BNP Paribas Fortis kredytobiorca może otrzymać kredyt z dopłatami rządowymi bez prowizji i z marżą w wysokości 1,5%. Ale bank też stawia warunki, które dla wielu osób mogą okazać się nie do przyjęcia. A więc, aby taki kredyt uzyskać należy założyć konto w tym banku oraz miesięcznie na nie wpłacać nie mniej niż 2500 zł. Ale to nie wszystko, bowiem należy także dokonywać na tym koncie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Poza tym osoba lub rodzina ubiegająca się o taki kredyt musi posiadać zdolność kredytową na takim poziomie jakby starała się o kredyt bez dopłat. A więc jednak coś za coś. Mimo to w chwili obecnej jest to najlepsza oferta na rynku kredytów Rodzina na Swoim również dlatego, ponieważ bank ten kredytuje do 100 procent wartości nieruchomości, a okres spłat wynosi nawet 40 lat.

PROMOCJA w Lukas Bank! Najlepszy kredyt w programie „Rodzina na Swoim!”

Na naszym portalu możesz podzielić się swoją opinią na temat BNP Paribas Fortis.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły