Alert Finansowy

Zadowoleni z usług – Open Finance i PKO BP

23 sierpnia
11:43 2010

Często otrzymujemy historie od Alertowiczów niezadowolonych z poziomu usług banków, ubezpieczycieli, bądź doradców. Zdecydowanie mniej jest tych, którzy z żadnymi problemami się nie spotkali. Wynika to z prostego faktu, iż prawie każdy, kto poczuł się oszukany, czy wykorzystany odczuwa potrzebę ostrzeżenia innych, a przy tym nieraz szuka porady i wsparcia w walce o swoje prawa.

Nie jest jednak tak, że nasi użytkownicy widzą tylko ciemne strony rynku.
Janusz z Lublina postanowił podzielić się z Wami swoimi pozytywnymi doświadczeniami związanymi akurat z Open Finance oraz PKO BP. Oto pełna treść alertu:

“Piszę do Was dlatego, ponieważ mam już dość ciągłego biadolenia i narzekania na nieuczciwe banki, nieprofesjonalnie zarządzane firmy finansowe, na zaniedbany i stale reanimowany rynek depozytów bankowych i złych doradców kredytowych. Jednocześnie nie twierdzę, że wszystkie banki są profesjonalne i przyjaźnie nastawione do swoich klientów, ale zapewniam, że takie również są. Nie wszyscy doradcy finansowi są z prawdziwego zdarzenia fachowcami, a rynek depozytów bankowych opływa w lukratywne propozycje. Ale potrafię przytoczyć co najmniej kilka przykładów profesjonalnego podejścia do swojej pracy oraz klientów przez pracowników bankowych oraz doradców finansowych. Wśród nich wymieniłbym Openfinance oraz bank PKO BP. Przede wszystkim przy depozytach Openfinance należy do czołówki oferujących najwyżej oprocentowane depozyty bankowe. Na przykład lokata optymalna. Zakładana jest na 3, 6 i 12 miesięcy. Oprocentowanie tych lokat sięga odpowiednio 3 m-ce – 4,85%, 6 m-cy – 5% oraz 12 m-cy – 5,25% (wymieniona oferta ważna jest do końca sierpnia – przyp. red.). Jest to oprocentowanie bez podatku Belki.

Lokaty takie można zakładać mając w kieszeni od 500 zł do 15 000 zł. Generalnie jednak ich ilość jest nieograniczona. Jeżeli ktoś na przykład posiada środki do zainwestowania ponad wspomniane 15 000 złotych może takich lokat założyć kilka bądź kilkanaście. Openfinance ma także w swojej ofercie lokaty internetowe, pół na pół, lokaty terminowe 24 i 36 miesięcy, polisolokaty i lokaty strukturalne. Oferta jest więc bardzo bogata i atrakcyjna jak na obecne warunki i ja już niejednokrotnie z tej oferty skorzystałem. Dlatego dziwię się niektórym osobom, które gdy Openfinance obniżyło oprocentowanie jednej z lokat podniosły krzyk. Przecież i tak oferta Openfinance jest jedną z najlepszych na tym rynku, więc po co podnosić larum przy tak kosmetycznych zabiegach. Natomiast bank PKO BP, tak wyszydzany i atakowany na różnych forach, nadal ma jedne z najlepszych ofert kredytów gotówkowych oraz kredytów dla studentów. Moją córka jest studentką drugiego roku polonistyki na UMCS i brała kredyt studencki w tym banku. Warunki jakie zaproponował bank mojej córce są więcej niż dobre. Widać, że PKO BP stara się, a kadra pracownicza tego banku jest nastawiano bardzo przyjaźnie do swoich klientów. Oczywiście mogę podać więcej takich pozytywnych przykładów, tylko po co, skoro najczęściej potrafimy tylko narzekać”.

Na naszym portalu możesz również podzielić się swoją opinią na temat instytucji finansowych.
AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły