Alert Finansowy

40 calowy telewizor Samsung lub XBOX360 za darmo… w Open Finance

21 grudnia
09:06 2010

Już tylko kilka dni zostało do świąt i powoli zaczynają kończyć się świąteczne promocje, rabaty i upusty, dlatego warto jeszcze raz przejrzeć najciekawsze oferty banków, operatorów sieci komórkowych, hipermarketów, czy też producentów przeróżnego rodzaju towarów.


Przeczytaj opinie o Open Finance – Zobacz profil!

Zresztą niektóre świąteczne promocje nie kończą się na świętach i trwają dłużej. Na przykład oferta Pakietu Oszczędnościowego Open Finance. Open Finance jest firmą godną zaufania i jeżeli wprowadza do obiegu jakiś produkt czy też usługę można liczyć, że jest to dobra oferta. Dlatego warto zainteresować się Pakietem Oszczędnościowym tej firmy.

Dlaczego warto zainteresować się tą propozycją?
Z prostego powodu, ponieważ inwestor inwestując w ten pakiet inwestuje swoje pieniądze w trzymiesięczną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek, która jest oprocentowana aż na 9,72 proc. w skali roku. Wartość zainwestowanych środków w tę lokatę powinna wynosić minimum 3000 zł. Ale dla pojedynczej lokaty kwota zainwestowanych środków nie może przekroczyć 10 000 zł. A to z tego powodu, jak napisano w ofercie: “z uwagi na zaokrąglenie kwoty podatku od dochodów kapitałowych, a podatek ten wynosi 0 zł, co oznacza, że inna lokata, dla której podatek byłby równy 19 proc. musiałaby mieć oprocentowanie 12 proc. aby klient uzyskał analogiczny zysk”.

Pamiętajmy jednak, że jest to pakiet więc prócz lokaty Open Finance proponuje zainwestowanie w produkt regularnego inwestowania z gwarancją kapitału o wartości minimum 45 tysięcy zł. A więc jest to nad wyraz opłacalny biznes dla osób z kasą. Powiedzmy sobie też szczerze, że osób, które stać na zainwestowanie kilkudziesięciu tysięcy złotych w ten pakiet z pewnością nie zabraknie. I to nie dlatego, że na inwestorów czekają nagrody w postaci 40 calowego telewizora marki Samsung lub XBOX360 4GB + Kinect, ale dlatego ponieważ jest to interesująca oferta. Ale to nie wszystkie nagrody, bowiem Open Finance przygotowała również dla inwestujących w ten pakiet do wyboru: kamery Toshiba, mini wieże oraz szereg innych nagród. Pełna informacja na temat Świątecznego Pakietu Oszczędnościowego Open Finance znajduje się u doradcy. I jeszcze jedna ważna wiadomość – promocja tego pakietu potrwa do 31 grudnia 2010 roku.

Na naszym portalu możesz podzielić się swoją opinią na temat Open Finance.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły