Alert Finansowy

ALERT NEWS: Teraz łatwiej otworzysz lokatę

26 stycznia
09:38 2010
Chcesz założyć lokatę w banku bez konieczności wizyty w banku i zakładania rachunku? Bank DnB NORD uruchomił serwis internetowy, w którym możesz założyć lokatę terminową szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu i bez posiadania w DnB NORD rachunku.


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Lokata dla klienta indywidualnego
Zarząd norwesko-niemieckiego banku DnB NORD zdecydował się na próbę przyciągnięcia kapitału od osób, które w tym banku nie mają i nie zamierzają mieć żadnych rachunków. Coraz wyraźniej bank zaczyna adresować swoją ofertę do klientów indywidualnych. Dlatego od dziś (26 stycznia 2010 r.) oferuje lokaty przez internet bez konieczności zakładania konta. Do dyspozycji klientów są trzy rodzaje lokat:

  • Jedna Podwójna NORDeLOKATA, na którą składają się: lokata 3-miesięczna o stałym oprocentowaniu 6% oraz lokata roczna o stałym oprocentowaniu 5 proc.
  • NORDeLOKATA 3-miesięczna o stałym oprocentowaniu 5 proc. w skali roku
  • NORDeLOKATA 12-miesięczna, o stałym oprocentowaniu 5 proc. w skali roku

Szybko i łatwo
Żeby założyć lokatę wystarczy wejść na stronę banku, a następnie wybrać rodzaj lokaty, podać dane osobowe i adresowe, potwierdzić dane i przelać kwotę na przesyłany mailem rachunek lokaty. Potwierdzenie założenia lokaty klient otrzymuje mailem. Minimalna kwota lokat: 3-miesięcznej i 12-miesięcznej to 2 tys. zł, natomiast Jednej Podwójnej NORDeLOKATy – 5 tys. zł. Wszystkie lokaty są odnawialne.

Pamiętaj!
Lokatę bez konieczności zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ROR możesz otworzyć w wielu bankach i instytucjach finansowych. Musisz tylko dokładnie wypytać pracownika banku czy istnieje taka możliwość. Większość doradców wciska nam ROR przy każdej okazji, gdyż mają od tego prowizję.

Co sądzisz o nowej ofercie banku? DnB NORD ma szansę konkurować z innymi? Podziel się swoją opinią na temat DnB Nord.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły