Alert Finansowy

Banki pamiętają o Dniu Kobiet. Sprawdź co oferują

08 marca
06:12 2010

Dziś Dzień Kobiet. Niektóre banki postanowiły uczcić ten dzień i przygotowały specjalną ofertę dla piękniejszej płci. Sprawdźcie drogie Panie gdzie dziś, czekają was bonusy i okazje z racji Waszego święta.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

mBank
Na dzień kobiet bank wspólnie z siecią drogerii Rossmann, przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy karty kredytowej Visa Rossmann. O co dokładnie chodzi? Otóż dziś płacąc za zakupy kartą Visa Rossmann w drogeriach tej sieci dostaniecie 10 proc. rabatu na cały asortyment.

BZ WBK
Dziś o 18:00 w swoim oddziale na ulicy Dobrej 54 w warszawie bank, wspólnie z firmą Avon i Stowarzyszeniem „Amazonki”, zorganizuje imprezę Dzień Kobiet na Obcasach skierowany dla klientek tego banku. W programie m.in. konsultacje wizażystki, spotkanie z lekarzem ginekologiem, nauka samobadania, poczęstunek dla gości. Dla każdej Pani drobne upominki. Bank zaprasza także mamy z dziećmi.

Lukas Bank
Płacąc kartami kredytowymi Lukas Banku za kwiaty w firmie pocztakwiatowa.pl klienci otrzymają 10 proc. zniżki za dokonane płatności. Promocja obowiązuje od 1 do 15 marca br. Promocją objęte są płatności o min. wartości 100 zł dokonane kartami Visa/MasterCard Gold oraz Visa Silver. W przypadku kart FURORA będzie to 10 proc. zwrotu w postaci eZłotych na rachunek karty.

BPH
Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim paniom, które marzą o własnej firmie, bank udostępnił internetowe szkolenie na temat pierwszego kroku do własnego biznesu, czyli tego, jak przygotować biznesplan.

Pekao SA
Bank przygotował promocję w ramach programu „Płać kartą, bo warto!”. Panowie mają szansę zaoszczędzić na prezentach, kupując kwiaty, biżuterię, galanterię skórzaną lub wykwintne wino swoim Paniom. Same Panie mogą skorzystać w dniach 1 – 14 marca w Kinie Atlantic ze specjalnego rabatu – 30 proc. i obejrzeć taniej najnowszy film 3D „Alicja w Krainie Czarów”. W ramach programu „Płać kartą, bo warto!” rabat w wysokości 15 proc. oferuje Poczta Kwiatowa na bukiety, winiarnie FINE WINE & SPIRITS na wykwintne wino. Zniżkę 10 proc. można wykorzystać, kupując elegancką galanterię skórzaną firmy Wittchen, a rabat 5 proc. na biżuterię oferują firmy Yes i Salon Jubilerski Aurea.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły