Alert Finansowy

Bilet i karta płatnicza w jednym – teraz to możliwe w Citi Handlowy!

26 października
12:53 2010

Październikowa oferta banku Citi Handlowy zaskoczyła wszystkich. Korzystający z transportu miejskiego w Warszawie, mogą liczyć na 10% zniżkę na bilet miesięczny, w zamian za założenie konta w banku Citi Handlowym. Co więcej, karta płatnicza, przypisana do konta, może służyć również jako Warszawska Karta Miejska! Zobacz opinie o Citi Handlowy w Twoim mieście!

Do skorzystania z tej oferty uprawnione są osoby, które są posiadaczami Konta Osobistego Citibank. Konto takie oferuje bezpłatny dostęp do bankomatów w Polsce i w ponad 100 krajach na całym świecie. Co więcej, miesięczna opłata za kartę wynosi również 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za przelewy internetowe.

Dodatkowe wymaganie dla klienta, pragnącego skorzystać z tej oferty, to zasilenie swojego konta o 1500 zł w jednym miesiącu kalendarzowym. Klient, który spełni ten warunek oraz zakupi w danym miesiącu bilet 30- lub 90-dniowy na przejazdy komunikacji miejskiej w Warszawie, może liczyć na 10% zwrot kwoty, będącej równowartością biletu. Przy czym należy dodać, iż łączna kwota zwrotów na Konto Osobiste nie przekracza 200 zł. Najdłuższy okres w jakim właściciel konta może korzystać z promocji to 24 miesiące. W tym okresie wszystkie zakupione bilety, biorące udział w promocji mogą być objęte w/w zniżką.

Miejską Kartę Citibank można używać i doładowywać w ten sam sposób jak standardową kartę miejską. Szczegółowe informację, dotyczące opisanego produktu, można uzyskać w placówkach Citibank Handlowy oraz na stronie internetowej banku.

Reasumując, Miejska Karta Citibank to kolejny dowód na to, w jaki sposób banki próbują pozyskać nowych klientów. Trzeba zauważyć, iż stworzenie tej oferty możliwe było dzięki nowoczesnej infrastrukturze komunikacji miejskiej w stolicy, gdzie podstawę stanowią czytniki kart magnetycznych. Jednak nie tylko w Warszawie stosowane są tego typu rozwiązania, więc należałoby się spodziewać, że w przypadku zadowalających wyników finansowych, oferta ta zawita również do innych miast w Polsce.


Jesteś klientem banku Citi Handlowy? Chciałbyś skorzystać z takiej oferty w swoim mieście?

Podziel się swoją opinią na temat Citi Handlowy.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły