Alert Finansowy

BOŚ kusi nową promocją

07 maja
13:11 2010

Bank Ochrony Środowiska obniża prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego. Niższe stawki będą obowiązywały jednak jedynie w przypadku zakupu kredytów z opcją ubezpieczeniową. W zależności od wybranego wariantu, kredytobiorca może liczyć na obniżkę prowizji od 0,5 p. proc. do nawet 1,2 p. proc.

Dzięki ubezpieczeniu zapłacisz mniej
Obecnie standardowa prowizja w BOŚ wynosi 1,5 proc, przy czym minimalnie 300 zł. Oznacza to, że od kredytu w wysokości 400 tys. zł klient zapłaci prowizję w kwocie 6 tys. zł. Dzięki najnowszej promocji można ją obniżyć kupując polisy. Decydując się np. na ubezpieczenie nieruchomości od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, kredytobiorca uzyskuje zniżkę prowizji o 0,5 p. proc., która ostatecznie wyniesie 1 proc. Gdy myślimy o kredycie w wysokości 400 tys. zł., taka zmiana zmniejszy standardową opłatę o całe 2 tys. zł. Zamiast 6 tys. zł klient wykupujący ten pakiet zapłaci tylko 4 tys. zł. Ubezpieczenia obniżające prowizję kredytu w BOŚ przygotowało Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA.

Kredyt tak, ale jaki?
BOŚ SA oferuje kredyty hipoteczne w złotych, dolarach i euro, finansujące do 100 proc. wartości nieruchomości nawet przez 50 lat. Na wniosek kredytobiorcy, bez żadnych dodatkowych warunków, możliwe są trzyletnie wakacje kredytowe w spłacie kapitału.

Co sądzisz o nowej ofercie BOŚ?
Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły