Alert Finansowy

Na poczcie za darmo!

15 grudnia
14:00 2009

Wszyscy posiadacze konta osobistego Nestor, będą płacić swoje rachunki na poczcie za darmo! Nie zapłacą również za prowadzenie konta! Takie zmiany dla swoich klientów zaplanował od nowego roku Bank Pocztowy.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Od dnia 1 stycznia 2010 roku Bank Pocztowy znosi też opłatę za prowadzenie rachunku Pocztowe Konto Standard.

Klienci posiadający rachunki Pocztowe Konto Standard i Pocztowe Konto Nestor będą mogli korzystać z bezpłatnych przelewów używając internetowego systemu Pocztowy24 oraz samodzielnie składając dyspozycję przelewu telefonicznie poprzez infolinię.

Posiadacze rachunku Nestor będą mogli również bez opłat zlecać przelewy poprzez Pocztę Polską oraz placówki Banku Pocztowego. Warto wspomnieć, że Bank Pocztowy ma swoje punkty obsługi klientów w 1300 oddziałach Poczty Polskiej.

Zmiany widoczne będą także w ofercie kart płatniczych. Użytkownicy karty Visa Electron będą mogli bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Jedynym haczykiem w tej ofercie jest miesięczna opłata za kartę, która będzie wynosić 4 zł.

Zmieniając swoją ofertę, Bank Pocztowy liczy z pewnością na pozyskanie wielu starszych osób, które nie mają jeszcze konta osobistego. Taka oferta pozwoli też utrzymać dotychczasowych klientów, którzy od 1 stycznia będą mogli za pomocą jednego podpisu zmienić dotychczasowy bank. Teraz czekamy na ruch konkurencji. Prawdziwa walka o klienta dopiero się rozpoczyna.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły