Alert Finansowy

Ciekawa propozycja od GTS Energia

09 maja
09:37 2011

Wydawać by się mogło, że po świętach skończą się już wszelkiego rodzaju promocje, rabaty i upusty, a tymczasem nic bardziej błędnego, ponieważ na rynkach finansowych, telefonii komórkowej, klasycznej oraz na rynku sprzedaży i usług nadal ruch.

Dlatego od czasu do czasu warto prześledzić oferty i wybrać dla siebie te najbardziej interesujące. Na przykład godna uwagi jest propozycja GTS Energia, skierowana przede wszystkim do abonentów TP SA, Netia, Exatel, Telenet i kilku innych jeszcze firm, a dotyczy atrakcyjnej oferty połączeń międzynarodowych za bardzo niską cenę. Przede wszystkim oferta ta namawia abonentów do ograniczenia połączeń dokonywanych przez operatora stacjonarnego właśnie na rzecz wspomnianego dostawcy czyli GTS Energia. Z oferty tej jawnie wynika, że koszt połączeń za pośrednictwem tej firmy może się zmniejszyć nawet o 75 procent. Na przykład za 30 minutową rozmowę z abonentem w Stanach Zjednoczonych z GTS Energią zapłacić można tylko 10,80 zł, natomiast za pośrednictwem operatora stacjonarnego takie połączenie będzie kosztować aż 43,80 zł. Jest to argument, aczkolwiek najlepiej niech sprawdzi go każdy zainteresowany takim połączeniem.

Jeżeli GTS Energia nabiera swoich klientów, wówczas powinien zająć się tą firmą UOKiK. Póki co jednak nie mamy żadnych podstaw, aby im nie wierzyć. Można jeszcze do tego dodać, że jeżeli ktoś zechce skorzystać z tej usługi, to wcale nie musi zmieniać operatora ani podpisywać innych umów. Wystarczy tylko zadzwonić na numer 708 177 177 i wybrać numer z którym chcemy rozmawiać. Wracając jednak do oferty, to konsumentów zazwyczaj interesują koszty. Tymczasem koszt połączenia za minutę rozmowy z naszymi bliskimi przebywającymi za granicą to jedynie 0,36 zł (0,29 zł + VAT) i co najważniejsze bez względu do jakiego kraju dzwonimy. Dzięki tej usłudze dodzwonimy się na telefony stacjonarne i komórkowe w USA oraz do większości krajów świata, w tym do Niemiec, Turcji, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Listę dostępnych kierunków można znaleźć w Internecie.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły