Alert Finansowy

Coś się ruszyło… Kolejna promocja dla firm

03 marca
14:51 2010

Bank DnB NORD wprowadza Pakiet FX, przeznaczony dla małych i średnich firm prowadzących działalność bądź rozliczających się w walutach obcych. Pakiet powstał aby zapewnić kompleksową obsługę małym i średnim firmom, które prowadzą działalność lub rozliczają się w walutach obcych – przede wszystkim importerom i eksporterom.

Zobacz opinie o DnB Nord w Twoim mieście!

Pełen luksus
W skład Pakietu FX wchodzi zestaw podstawowych usług bankowych (prowadzenie rachunku w zł i walutowego, lokaty, karty debetowe), produkty wymiany walut, zindywidualizowana obsługa i opieka doradcy, dedykowany dealer lub zespół dealerów walutowych, dostęp do rynków finansowych przez 24h na dobę, negocjowane kursy walutowe, przelewy zagraniczne (kosztujące 5 zł) oraz dostęp do bankowości internetowej iNORD Business.

Dla kogo to wszystko?
Z pakietu mogą np. korzystać firmy handlowe eksportujące czy importujące towary z zagranicy, firmy usługowe (np. biura podróży czy firmy transportowe realizujące kontrakty dla zagranicznych kontrahentów), a także firmy produkcyjne, kupujące komponenty bądź sprzedające swoje produkty za granicą. Ważne jednak by zarządzający tymi firmami korzystali z głową ze strategii walutowych i nie doprowadzili do kolejnego kryzysu, takiego jak ubiegłoroczny kryzys związany ze strategiami opcyjnymi.

Opłaty
Otwarcie i prowadzenie Pakietu FX jest bezpłatne przez pierwsze trzy miesiące, po tym okresie opłata za prowadzenie wynosi 70 zł miesięcznie.

Co sądzisz o ofertach banków dla firm?

Podziel się swoją opinią na temat DnB Nord Bank.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły