Alert Finansowy

Cykl: Alertowicze oceniają instytucje finansowe! ING Bank Śląski

25 października
11:50 2010

Jeden z popularnych polskich tygodników uznał ING Bank Śląski S.A. za jeden z najbardziej przyjaznych dla klientów internetowych. Zobaczcie jak oddziały tego banku były oceniane przez naszych użytkowników w Księdze Opinii.

RANKING

NAJLEPSZE ODDZIAŁY

Pierwsze miejsce ex equo zajęły cztery placówki ING Bank, zdobywając maksymalną ilość punktów, czyli 10,00. Są to placówki mieszczące się w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Kostromska 51), Rzeszowie (ul. Sobieskiego 17), Szczecinie (Al. Wyzwolenia 21), Jastrzębiu Zdroju (ul. Mazowiecka 12).

Piotrkowską placówkę użytkownicy wyróżnili za uczciwe traktowanie klientów. Jeden z uczciwszych Banków w Polsce. Mimo, że klienci nie zauważyli, że transakcje się zdublowały i nie składali żadnej reklamacji, bank ten zwrócił sam pieniądze na konto. Ale było nasze zdziwienie, polecamy ING Bank Śląski S.A. – ocenił zgadul. Alertowicza Ideala oczarował wysoki poziom wykonywanej pracy w oddziale ING Banku w SzczecinieProfesjonalizm w 100%. Wszystko doskonale wytłumaczone. Miła obsługa – doradzi najlepszą opcję. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.

Podobne opinie otrzymała jastrzębska jednostka. Wszystko na najwyższym poziomie, obsługa szybka, miła i przyjazna, chętna udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania – napisał w Księdze Opinii użytkownik missbennet. Nasi użytkownicy pozytywnie oceniają dwie warszawskie placówki – przy ul. Modzelewskiego 77 oraz przy ul. Odyńca 69. Bardzo fajny nowoczesny oddział. Dużo miejsca, choć tylko 2 stanowiska. Za to jest sofa:) i można wygodnie poczekać. Pan który mnie obsługiwał szybki i sprawny, znał dobrze ofertę banku, podpowiedział, że gotówkę bez prowizji lepiej wpłacać we wpłatomatach bo tak to płaci się “sporą” prowizję:) – napisała o pierwszej mokotowskiej placówce ING Bank Alertowiczka Agnes. O drugim oddziale annaS napisała: Ogólnie Panie bardzo miłe. Kolejek jak ja byłam nie było choć tylko 2 stanowiska do przyjmowania klientow. System niestety w międzyczasie się zawiesił ale to raczej wina ING nie oddziału. Jedyna wada to Panie mało zorientowane w szczegółowej ofercie ale kieruje od razu do doradców wiec ok.

NAJSŁABSZE ODDZIAŁY

Alertowicze najsłabiej ocenili (-10,00) placówkę ING Bank Śląski w Siemianowicach Śląskich przy ul. Świerczewskiego 1 oraz tyską jednostkę mieszczącą się przy Al. Niepodległości 55. Pierwsza zraziła do siebie klientów długimi kolejkami. Kosmicznie długi czas oczekiwania na dotarcie do kasy, obsługę klienta indywidualnego. I trzeba na to wszystko patrzeć z punktu widzenia osoby siedzącej na twardym krześle w dusznym pomieszczeniu – napisał Ostrynie. Do tego otwarta jest przeważnie jedna lub dwie kasy z 6/7, a panie/panowie konsultanci pląsają dumnie z uśmiechem na twarzy miedzy swoimi stanowiskami szepcząc sobie coś do ucha. (…) Ostatnia wpłata do kasy zajęła mi 45 min, oczekiwanie na konsultanta ok 25 min – przy wolnych stanowiskach i kasach – dodaje Alertowicz.

Niską ocenę (0,00) otrzymał również oddział przy ul. Żeromskiego 40 w Radomiu.

Jesteś klientem ING Banku Śląskiego? Dodaj opinię o oddziale z którego korzystasz tutaj.

Podziel się swoją opinią na temat ING Bank Śląski.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły