Alert Finansowy

Czy przejść do Play?

23 września
13:05 2010

Na pewno każdy z Was kojarzy z telewizji niemieckiego profesora podkreślającego skalę kryzysu gospodarczego i młodego biznesmena, który nic sobie nie robi z podobnych gróźb, ponieważ jak mówi: Prowadzę biznes w Polsce i mam Play dla Firm. Tak, to reklama operatora komórkowego Play, który dobrze radzi sobie na polskim rynku i zdobywa coraz więcej klientów.

Czy aby na pewno wszystko jest tak różowe?

Alertowiczka Ciri poinformowała nas ostatnio o następującej sytuacji:

Od kilku tygodni zastanawiam się nad zmianą sieci z Orange na Play. Dowiedziałam się, że kilka telefonów ma być tańszych, jednak jeśli decyduję się na jakiś model i dzwonie do nich to większość modeli jest nieosiągalna. Ich “chwilowy brak” na stronie www bardzo się wydłuża. Niecały miesiąc temu chciałam wziąć u nich Nokię E52 – reklamowali ten telefon dosyć mocno ale niestety nie zadbali o to żeby był dostępny.

Faktycznie, Play bardzo prężnie zabrał się za reklamę telefonu Nokia E52. Przygotowana została cała kampania reklamowa na potrzeby tego modelu, którego bateria wytrzymuje dwa tygodnie czuwania. Jeśli chodzi o oferty pozostałych telefonów to Play wprowadzając nowe, wycofał ze sprzedaży sporą ilość modeli wcześniejszych. Być może to spowodowało ów „chwilowy brak” na stronie www, o którym pisze alertowiczka.

Jeśli chodzi o abonament, na pewno Play prezentuje nam dość elastyczne oferty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie: „Dużo gadam”, „Dużo esemesuję”, „Lubię surfować”, „Chcę dobry telefon” czy „Chcę wszystko”, a także możliwość przejścia do Play z własnym telefonem czy powrót do poprzedniej sieci w sytuacji gdy nie będziemy zadowoleni z oferty LongPlay. Do tego internauci posiadający liczne grono znajomych w Play chwalą sobie ten wybór.

Inni operatorzy mimo to nie pozostają w tyle – na rynku telefonii komórkowej konkurenci nie śpią.

Posiadasz telefon w Play? Czekamy na Twoją opinię.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych
.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły