Alert Finansowy

Dla Bałwanów

26 listopada
14:00 2009

Tej zimy, operator sieci komórkowej Plus GSM, proponuje swoim potencjalnym klientom ofertę „Bałwan gorąco poleca”. Hasło promocji zabawne i dość dwuznaczne. Sprawdźmy, czy warunki oferty są równie „chwytliwe”, czy może ktoś próbuje z nas zrobić bałwana…


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Jakkolwiek dobrze czy źle wygląda oferta, trzeba zaznaczyć iż dotyczy ona tylko osób, które podpiszą umowę na 24 miesiące! W ofertach abonamentowych operator oferuje stawkę za połączenia poza abonamentem wynoszącą 29 groszy za minutę. Taka sama stawka obowiązuje w przypadku oferty Mix.

W promocji można otrzymać telefon komórkowy za 1 zł. Musisz tylko wybrać jeden z promocyjnych planów cenowych RARKA (abonament od 55 zł – wliczone 120 darmowych minut do 350 zł – 1200 darmowych minut).

Warto też zwrócić uwagę na kilka innych zapisów:

– po wykorzystaniu darmowych minuty do Play dzwonisz za 0,72 zł

– darmowe minuty nie wymieniają się na SMSy i MMSy

opłata za SMS wynosi 0,18 zł

– opłata za MMS wynosi 0,40 zł

– promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 25 zł – czyli telefon kosztuje tak naprawdę 1 zł + 25 zł

– zmiana promocyjnej taryfy, transfer numeru telefonicznego na inne konto abonenta, skutkuje utratą niewykorzystanych minut wliczonych w abonament z danego okresu rozliczeniowego oraz z poprzednich okresów rozliczeniowych.

W przypadku ofert Mix też masz szansę na telefon za złotówkę. Musisz zadeklarować kwotę doładowania od 30 do 100 zł miesięcznie i podpisać umowę na minimum 24, 30, 36, 42 lub 48 zasileń konta.

Jeśli jesteś stałym klientem:

Dla Klientów przedłużających umowę super niskie ceny telefonów w super promocji świątecznej – tylko do końca roku!” – niby Plus docenił stałych klientów i łaskawie ich także objął promocją. Ciekawe jest jednak to, że promocja dla nowych klientów trwa obecnie do odwołania, a dla stałych jest tylko do końca roku!

Dodatkowo Bałwan poleca stworzenie świątecznego nastroju w swoim telefonie. Za specjalny nastrój trzeba oczywiście zapłacić:

– czasoumilacz – 2,50 zł

– dzwonki – 6,10 zł

– tapety na telefon – od 1,22 zł

Na koniec, chyba najzabawniejszy „super” prezent:

Kup ofertę na abonament, a za 1 zł otrzymasz dla bliskiej osoby starter Simplusa z kwotą początkową 3 zł na rozmowy i SMS-y!” – czyli jak zapłacisz 1 zł dostaniesz aż 3 zł”(w rzeczywistości tylko 2 zł). Bałwana warte!

Nie wiemy, czy Plus ludzi ma za bałwanów, ale zimowa oferta promocyjna niczym specjalnym się nie wyróżnia, a do tego posiada kilka „haczyków”. Oczywiście jeśli nie liczymy na szczególne bonusy, z oferty można skorzystać. Taryfy abonamentowe można dobrać do swoich potrzeb, a fajny telefon za 1 zł (plus 25 zł aktywacja) jest zawsze miłym gadżetem.


Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły