Alert Finansowy

Cyfra+ atakuje

13 listopada
07:00 2009

Zbliżają się święta, a wraz z nimi różne okazje, przeceny i szał zakupów. Jak co roku telewizje cyfrowe prześcigają się w promocyjnych ofertach. Cyfra+ zachęca potencjalnych klientów do podpisania umowy dodając telewizor LG Full HD. Wystarczy złotówka i telewizor jest twój! Ale czy na pewno?


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Oczywiście złotówka jest potrzebna, bo reklama nie kłamie, ale jak to w promocjach bywa, nie ma nic za tak niewielkie pieniądze. Okazuje się, że telewizor dostaniemy po kupieniu pakietu komfortowego razem z Canal+ i HBO, które w sumie dają wyższą kwotę niż 1 złoty. Nie mniej jednak, decydując się na taki pakiet, telewizor rzeczywiście otrzymamy, a skoro i tak chcieliśmy mieć kanały, i to w jakości HD, czemu nie cieszyć się z dodatkowego telewizora?!

Złośliwi mogą powiedzieć, że telewizor jest za mały do komfortowego oglądania programów w jakości HD (ma bowiem tylko 23 cale). Może lepiej zamiast narzekać na dodatkowy telewizor (choć wydawać by się mogło, że od przybytku głowa nie boli…), połóż go bliskiej osobie pod choinką!

Skrajni czepialscy mogą zwrócić uwagę na nieopłacalność transakcji: wykupiony pakiet kanałów z dodatkowymi zniżkami na 24 miesiące, dekoder za darmo, telewizor za złotówkę, ale właściwie czy warto zapłacić za 2 lata ogladania telewzji 2028 zł?! Owszem, zamawiając pakiet usług telewizyjnych dla samego telewizora, głupota! Ale dostając go za 1 złoty w sytuacji, gdy i tak chcemy oglądać konkretne kanały TV , to miły gest ze strony Cyfry+.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent pod choinkę i chcesz mieć mnóstwo kanałów telewizyjnych w domu, skorzystaj z oferty Cyfry+. Masz ochotę tylko na telewizor? W sklepie RTV kupisz dokładnie taki sam telewizor LCD za ok. 1200 zł. Natomiast jeśli chcesz po prostu oglądać TV, wybierz tańszy pakiet Cyfry+ lub zupełnie inną platformę telewizji cyfrowej.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

 

Podobne artykuły