Alert Finansowy

Getin zmienia tabelę opłat

30 marca
07:07 2010

Jeszcze rok temu Getin dysponował jedną z najciekawszych ofert na rynku, ale teraz nie jest już ona tak bardzo konkurencyjna. Bank z holdingu Leszka Czarneckiego musiał przejść z ofensywy do defensywy, stopniowo zmniejszając atrakcyjność oferowanych warunków. Od 1 kwietnia w Getin Banku będzie obowiązywała nowa tabela opłat i prowizji. Przedstawiamy najważniejsze zmiany, jakie w niej zaszły.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Naszą uwagę na zmiany w Getinie zwrócił alertowicz Martin007: – “Radzę zapoznać się z nową obowiązująca od początku kwietnia TOiP w GETIN BANK. Najbardziej bulwersujący jest zapis nakładający na posiadaczy kont internetowych prowizję za wypłaty w placówce banku 9,99 PLN dla KAŻDEJ kwoty poniżej 10 tys. PLN (…)”

Istotne zmiany

Już we wrześniu Getin wprowadził spore opłaty za pierwszy i drugi przelew z konta oszczędnościowego – oba 9,99 zł. Przedstawiamy wszystkie najważniejsze zmiany, które będą obowiązywać już od 1 kwietnia:

1) 0,99 PLN opłata za wypłatę z bankomatów BZ WBK i eCard. Darmowe tylko w sieci Euronet. Za wszystkie pozostałe płacimy 2 proc. transakcji, minimum: 5 zł.
2) 0,99 zł za sprawdzenie salda we wszystkich bankomatach.
3) Płatne pierwsze 6 miesięcy korzystania z karty debetowej.
4) Oprocentowanie konta oszczędnościowego – 4,75% (rok temu było to 6%).
5) Możliwość awizowania kwot wypłat gotówkowych z rachunków złotówkowych przez infolinię.

Jak oferta Getin Banku przedstawia się na tle pozostałych ofert na rynku? Skusilibyście się na takie warunki?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły