Alert Finansowy

Masz kartę MasterCard w Nordea Banku? To informacja dla Ciebie!

06 kwietnia
10:29 2010

Ruszyła druga edycja programu partnerskiego 4 Pory Roku. W wiosennej odsłonie promocji użytkownicy kart płatniczych MasterCard wydanych przez bank Nordea, mogą skorzystać z ofert proponowanych przez partnerów programu. Bank zapewnia, że jest w czym wybierać.

Zobacz opinie o Nordea w Twoim mieście!

Jeszcze trzy miesiące
Do skorzystania z promocji upoważnia kupon zniżkowy, który otrzymają wybrani klienci banku drogą pocztową. Ulotkę uprawniającą do rabatu można odebrać także w oddziałach banku Nordea lub pobrać ze strony: www.program4poryroku.pl. Aby zrealizować kupon rabatowy, wystarczy do 30 czerwca, dokonać w sklepach partnerskich płatności kartą MasterCard i przekazać kupon sprzedawcy.

Promocyjne oferty dla klientów Nordea
W obecnej edycji programu klienci Nordea, korzystający z kart MasterCard, mogą otrzymać 30 proc. rabatu w sieci pralni chemicznych 5aSec, 10 proc. upustu na ubezpieczenie zdrowotne medi-care w placówkach Enel-Med, 15 proc. zniżki na pobyt w hotelach Orbis Hotels, Mercure oraz Novotel, a także zakupić w promocyjnej cenie dwa McZestawy w sieci restauracji McDonald’s.

Film dla pierwszych klientów
Dodatkowo pierwsze 2000 osób, które w czasie trwania promocji skorzysta z którejkolwiek zniżki u wybranego partnera, może otrzymać płytę CD z muzyką z filmu „Alicja w Krainie Czarów”. Warunkiem otrzymania promocyjnej płyty jest wysłanie zgłoszenia zawierającego potwierdzenie transakcji.

Co sądzisz o promocji Nordea Banku? Wydaje Ci się interesująca?

Podziel się swoją opinią na temat Nordea Bank.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły