Alert Finansowy

Pekao SA flirtuje z zakochanymi

05 lutego
06:00 2010

Bank Pekao SA nie przepuści żadnej okazji. Nawet na Walentynki przygotował ofertę dla swoich klientów o wymownej nazwie „Rabaty od serca”. Promocja skierowana jest do posiadaczy kart płatniczych Pekao SA, którzy mogą z tej okazji w lutym otrzymać większe zniżki – nawet 15% rabatu na prezenty dla ukochanej osoby. Przez portfel do serca?

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Walentynki 15% tańsze

„Rabaty od serca” to kolejna inicjatywa objęta w ramach programu „Płać kartą, bo warto”. Po atrakcyjnych zniżkach na ferie zimowe w biurach podróży i hotelach, czas na Święto Zakochanych. Promocja Walentynkowa obejmuje zniżki na następujące usługi i towary:
– 15% na wybrane bukiety w Poczcie Kwiatowej
– 15% na wina i alkohole z całego świata w winiarniach Fine Wine & Spiritus przy zakupach powyżej 50 zł
– 15% na weekend walentynkowy w Instytucie SPA w Kielcach oraz ośrodku Feniks w Nałęczowie
– 10% na ekskluzywną galanterię skórzaną w Wittchen
– 5% na biżuterię z salonów jubilerskich Aurea

Refleksja
Każda okazja wydaje się dobra, aby rozbudzać w klientach konsumenckie postawy. Rozpasana konsumpcja i hedonizm walentynkowy sprzyjają takim zachowaniom. Intrygująca jest natomiast sama nazwa akcji „Rabaty od serca”, którą ciężko jednoznacznie zinterpretować. Szczodre rabaty od PKO? Czy może raczej hojny gest ukochanej osoby? Zanim ogarnie was walentynkowe szaleństwo pamiętajcie, że lepiej podarować komuś serce na dłoni niż rabat od serca.

Jaki jest sens wydawać bajońskie sumy na walentynkowe szaleństwa?
Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły