Alert Finansowy

PKO TFI kusi użytkowników iPKO i Inteligo

06 kwietnia
15:18 2010

Klienci, którzy do 31 maja 2010 r. zainwestują w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych za pośrednictwem iPKO oraz Inteligo skorzystają z ze specjalnej oferty promocyjnej – zapowiadają przedstawiciele banku. Jak można na tym skorzystać?

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej iPKO oraz Inteligo oferowanych jest 8 rodzajów funduszy inwestycyjnych. Aktualna promocja dotyczy inwestowania w jednostki wszystkich funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie iPKO i Inteligo. Klienci, którzy w czasie jej trwania zakupią jednostki uczestnictwa PKO TFI mają możliwość udziału w konkursie i wygrania jednej z atrakcyjnych nagród.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zakupu jednostek uczestnictwa PKO TFI za pośrednictwem iPKO lub Inteligo do 31 maja br. oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym należy wskazać najlepszy fundusz i zaprognozować jego wyniki na 30 czerwca 2010 r.

Nagrodami w konkursie są: wycieczka marzeń, stylowy MacBook Pro 17”, telewizor plazmowy Samsung, telefony BlackBerry oraz bezprzewodowe myszki Logitech.

Co sądzisz o promocji PKO TFI? Mają szanse przyciągnąć nowych klientów?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.


AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły