Alert Finansowy

Szybki kredyt świąteczny! – Książka pod choinkę to za mało…

06 grudnia
11:19 2010

Piszecie nam o swoich poszukiwaniach szybkiego finansowania prezentów. Dziś zamieszczamy ranking szybkich kredytów od Jacka78: Choć nie planuję większych prezentów, to koniec końców jak większość narodu wychodzę z założenia “zastaw się a postaw się”, i co roku zastawiam się ale ….w bankach.

Pokusiłem się wiec o krótki “research” i o ile w ofertach bankowych można jeszcze znaleźć sensowne propozycje kredytowe, o tylko decyzję skorzystania z usług firm pożyczkowych radze dobrze przemyśleć.
Otóż po przewertowaniu kilku ofert bankowych wyszło mi, że biorąc pod uwagę wysokość oprocentowanie najlepiej udać się po kredyt świąteczny do Multibanku. Bank ten proponuje kredyt gotówkowy bez prowizji i oprocentowany jedynie na 8,9%!, bez konieczności ubezpieczenia, ale promocja tego kredytu trwać ma tylko do 17 grudnia br. Całkiem niezłą propozycję posiada również ING Bank Śląski. Bank ten kredyt świąteczny oprocentował na 10,5% i do tego również nie pobiera prowizji. Poszukuje kredytu w wysokości ok. 5000 złotych. W tym banku przy zadłużeniu na okres 12 miesięcy, rata miesięczna wyniesie jedynie 441 zł.

Na trzecim miejscu ze swoim kredytem świątecznym wyszedł mi Bank Millennium, który proponuje swoim klientom oprocentowanie w wysokości 12,4% i również bank ten nie pobiera prowizji. Miesięczna rata spłaty tego kredytu przy tej samej opcji co w ING wynosi 445 zł.
Tylko nieco gorsze warunki posiada mBank, który oprocentował swój kredyt na poziomie 12,8% i także nie pobiera prowizji. W przeciwieństwie do ING oraz Millennium, w których na decyzję o przyznaniu kredytu trzeba czekać co najmniej 24 godziny, w mBanku decyzja taka zapada już po 15 minutach!
W dalszej kolejności wychodzi mi Lukas Bank, Meritum Bank, PKO BP, BOŚ Bank z wyższym oprocentowaniem i prowizją. Najwyższe oprocentowanie dostałem w ofercie PEKAO SA, bowiem jego pożyczka ekspresowa oprocentowana jest na 15,99%. Nie jestem w stanie niestety sprawdzić wszystkich ofert, najlepiej może udać się do doradcy, ale to szybkie kredyty wiec po prostu wysyłam moje podsumowanie, jak macie inne doświadczenia to dajcie znać. Musze wziąć kredyt w tym tygodniu 🙂

Zamierzasz wziąć kredyt na święta? Która oferta Twoim zdaniem jest najlepsza?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

 

Podobne artykuły