Alert Finansowy

Pożyczka w Alior Bank

26 stycznia
10:31 2011

Przyszedł czas zaciskania pasa, rząd kroi wydatki, rosną ceny. Nic więc dziwnego, że coraz trudniej nam się żyje. Rośnie też bezrobocie, kurczy się rynek pracy, a wraz z tym nasze budżety domowe.

Zobacz opinie o Alior Bank w Twoim mieście!

Wiele już polskich rodzin żyje na skraju nędzy i niestety bez jakichkolwiek perspektyw na poprawę sytuacji. Ale są też rodziny, którym zupełnie nieźle się powodzi, które stać nawet na odłożenie gotówki. Polska to taki tygiel sprzeczności i skrajności oraz różnych często pogmatwanych ludzkich losów. Finanse, pieniądze, są bardzo ważnym elementem wpływającym na sytuacje rodzinne. Jeżeli ich nie wystarcza nawet na podstawowe potrzeby to wtedy rodzą się problemy i konflikty. Jeżeli liczy się każdy grosz, wówczas planowanie jego wydania jest sprawą priorytetową. Planowanie budżetu rodzinnego dotyczy zresztą nie tylko rodzin ubogich, ale bez wyjątku wszystkich. Życie z ołówkiem w ręku uczy oszczędności i szacunku dla pieniądza. Poza tym planując swoje wydatki z pewnością nie popadniemy w finansowe tarapaty. Owszem, czasami może się zdarzyć i się zdarza jakaś szybka i pilna pożyczka, ale wtedy jesteśmy na nią przygotowani, ponieważ mamy zabezpieczone środki na jej późniejszą spłatę. Kredyty i pożyczki są dla ludzi, ale dla ludzi myślących, którzy nie wpadają w paranoję kredytową. Ale jeżeli już będziemy musieli wziąć pożyczkę gotówkową w banku – w banku a nie firmie pożyczkowej – to przynajmniej sprawdzajmy oferty i wybierzmy dla siebie najkorzystniejszą.

Doradcy finansowi twierdzą, że dość ciekawą propozycję ma Alior Bank. Na przykład jeżeli weźmiemy w tym banku 1000 złotych pożyczki nasze miesięczne raty wyniosą jedynie 22 zł. W ofercie bank napisał, iż bez zabezpieczeń i poręczycieli można w tym banku wziąć aż 150 000 złotych. Istnieje także możliwość otrzymania kredytu bez zaświadczeń o dochodach do 10 tysięcy złotych. Jeżeli komuś potrzebna jest szybka gotówka to pożyczkę do 30 tysięcy złotych bank przyznaje jeszcze tego samego dnia, w którym klient złożył wniosek kredytowy. Opłaty i prowizje: bank pobiera jednorazową opłatę w wysokości 5% bez ubezpieczenia kredytu i 4,5% z ubezpieczeniem od utraty pracy. Dotyczy to pożyczek udzielanych w placówkach banku lub drogą elektroniczną. Natomiast w przypadku pożyczek dystrybuowanych za pośrednictwem Partnerów Finansowych 4%. Natomiast oprocentowanie takiej pożyczki w Alior Banku zazwyczaj zależy od wiarygodności kredytowej klienta oraz wysokości pożyczki. Do 5 lat oprocentowanie wynosi 10-20%, powyżej 5 lat jest zmienne i wynosi WIBOR3M + marża (5-15%). Alior Bank jest ciekawych propozycji jak chociażby kredyty mieszkaniowe. Oferta Alior Banku znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych kredytów hipotecznych.

Na naszym portalu możesz również podzielić się swoją opinią na temat Alior.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły