Alert Finansowy

Twoje dokumenty w dobrych rękach

17 kwietnia
12:43 2014

Od najdawniejszych czasów, człowiek ważne wydarzenia dokumentował na wiele różnych sposobów, to dzięki nim dzisiaj tak wiele wiemy o historii naszych przodków, gospodarki kraju czy wydarzeń politycznych. Jednakże wszelakie dokumenty to bardzo delikatne i kruche świadectwa, często narażone na różnego rodzaju czynniki mogące je uszkodzić.

Zarządzanie dokumentami przerasta czasem nawet najbardziej skrupulatnych archiwistów. Odpowiednie szeregowanie, opisy czy chociażby niszczenie tego co już straciło swoją ważność, to bardzo odpowiedzialne zadania. Korporacje, średnie i małe firmy czy urzędy państwowe w celu obsługi archiwów zatrudniają niejednokrotnie kilku pracowników, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Wychodząc na przeciw tym problemom firma Rhenus Data Office Polska wyspecjalizowała swoją kadrę pracowniczą i jest ekspertem w przechowywaniu i utylizacji dokumentów w każdej postaci. Firma działa na rynku polskim już prawie 13 lat i przez ten okres zyskała sobie wielu zadowolonych klientów. Mocną stroną naszej oferty jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Działamy precyzyjnie od początku do końca gdyż w naszej ofercie znajdują się począwszy od kancelarii pocztowej poprzez skanowanie i indeksację dokumentów, przechowywanie i archiwizację dokumentów fizycznych, przechowywanie i archiwizację cyfrowych nośników informacji aż po utylizację dokumentów i nośników informacji. Usługi które oferujemy znajdują się na najwyższym poziomie o czym świadczą certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji ISO 27001 oraz zarządzania jakością ISO 9001, z kolei czynności na obszarze  niszczenia dokumentów i nośników informacji opieramy na normie branżowej DIN 66399.

W dzisiejszej dobie gdzie biurokracja niestety bierze górę nad słowem mówionym, odpowiednia archiwizacja dokumentów wszelkiego rodzaju jest priorytetowa, a sama utylizacja dokumentów to skomplikowana procedura. Wyspecjalizowanie odpowiedniej kadry wiąże się z nakładami finansowymi a co najważniejsze każdy dokument potrzebuje odpowiedniego miejsca. Archiwa trzeba wyposażyć w odpowiedni atestowany sprzęt dzięki któremu wasze dokumenty będą bezpieczne. Firma Rhenus Data Office Polska spełnia te wymagania już od kilkunastu lat, wciąż modernizując i unowocześniając metody archiwizacji i utylizacji każdego powierzonego nam dokumentu. Mając na względzie indywidualność każdego z klientów jesteśmy elastyczni a nasze usługi dostosowujemy do waszych potrzeb.

Twoje dokumenty w naszych archiwach czują się bezpiecznie a ty jesteś spokojny o swoją i ich przyszłość.

Podobne artykuły