Alert Finansowy

Wymyk Millennium. Przeczytajcie, jak Tomek się nie dał!

07 grudnia
12:25 2009

Pamiętacie kryzysową panikę sprzed roku? Banki zakręciły kurek z kredytami i aby nie stracić przychodów poszukały ich w kieszeniach swoich klientów. Jednym z bardziej popularnych pomysłów było podwyższanie opłat za standardowe usługi bankowe, m.in. konta. Tomasz znalazł na nie sposób w Banku Millennium. Założył tajemnicze konto techniczne.

Zobacz opinie o Millennium w Twoim mieście!

Tomasz pisze, że jakiś czas temu konta dotychczas bezpłatne (np. konta klientów, którzy wzięli kredyt hipoteczny) stały się płatne. Jeśli chcemy nadal korzystać z kredytu hipotecznego w tym banku, pisze Tomek, trzeba utrzymać u nich konto. Można jednak nie płacić za to konto przekształcając rachunek na bezpłatny rachunek techniczny. Niestety jest to bardzo niewygodne, ponieważ saldo konta można sprawdzić wyłącznie w oddziale. W celu zasilenia tego technicznego konta można wykonać przelew z innego banku. W ten sposób nie płacę opłaty za prowadzenie konta w Millennium.

Sprawdziliśmy ceny konta w Millennnium. Konto zwykłe kosztuje 7 zł miesięcznie, konto premium – 15 zł. Rocznie mamy odpowiednio 84 zł i 180 zł. Jest więc o co walczyć.

Podziel się swoją opinią na temat Millennium!

Alertfinansowy.pl

Podobne artykuły