Alert Finansowy

6,5 proc. na koncie oszczędnościowym – tylko w Millenium!

26 kwietnia
10:00 2010

Bank Millenium wyszedł do klientów z wyjątkową promocją – 6,5 proc. na koncie oszczędnościowym. Na chwilę obecną jest to najlepsza oferta dostępna na rynku. Promocja potrwa do końca czerwca. 6,5 proc. kusi – czy jest się nad czym zastanawiać? AlertFinansowy.pl podpowiada, czy warto korzystać z tej okazji.

Oto warunki proponowane przez Bank Millenium:

  • oprocentowanie 6,5 proc. w skali roku dla kwoty do 200 000 zł. Środki powyżej tej sumy będą oprocentowane według standardowych 4 proc.
  • bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta
  • kapitalizacja miesięczna
  • wpłaty i wypłaty z konta bez utraty odsetek
  • pierwszy przelew w miesiącu darmowy, każdy następny 5 zł
  • wymagane jest posiadanie również rachunku bieżącego w Banku Millenium
  • można założyć tylko jedno konto dla jednego klienta

Nasza opinia
Bank Millenium rzuca rękawicę konkurencji. Żaden inny bank nie oferuje takich warunków. Kto podejmie wyzwanie i wystawi jeszcze lepszą ofertę? Ważniejsze pytanie – czy klienci chętnie skorzystają z tej promocji? Tylko do 30 czerwca obowiązują promocyjne warunki. Po tym terminie oprocentowanie będzie zmienne, czyli należy się spodziewać znaczącej obniżki procentów. Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, że takie konta nie są najlepszą formą oszczędzania. Zwłaszcza jeśli bank narzuca ograniczenie maksymalnej kwoty, którą można zdeponować oraz pozwala na otwarcie tylko jednego konta. 6,5 proc. pięknie wygląda w sloganach reklamowych, ale każdy powinien poważnie się zastanowić jakie będą realne profity lokowania kapitału w ten sposób.

Jesteś klientem Banku Millenium? Co sądzisz o nowej promocji konta oszczędnościowego?

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły