Alert Finansowy

ALERT NEWS: Deutsche Bank kusi nową ofertą

08 lutego
15:02 2010

Deutsche Bank PBC modyfikuje ofertę kont i wprowadza nowe, powiązane z rachunkami pakiety usług. W nowej ofercie znalazło się aż 7 zróżnicowanych rozwiązań dla klientów indywidualnych. Oferowane do wybranych rachunków pakiety ubezpieczeń są bezpłatne, a do tego darmowe przelewy internetowe w każdym pakiecie. Przedstawiamy wszystkie konta wraz z krótkim opisem.

Zobacz opinie o Deutsche Bank w Twoim mieście!


Siedmiu “wspaniałych”


db Smart
– przeznaczone dla młodzieży do 18. roku życia. W ramach oferty klient otrzymuje bezpłatne konto oraz możliwość wypłacania gotówki bez prowizji z bankomatów w sieci Deutsche Bank i Euronet.

dbNET – internetowe, bezpłatne konto dostępne wraz z dodatkową gwarancją, że opłaty i prowizje nie zmienią się do końca 2013 roku. Gwarancja ta dotyczy opłat za: prowadzenie konta osobistego, wypłatę gotówki z bankomatów na całym świecie, wydanie karty debetowej VISA Electron oraz krajowe przelewy internetowe (za wyjątkiem przelewów Sorbnet). Wszystkie wynoszą 0 złotych. Dodatkowo w pakiecie dbNET klienci otrzymują konto oszczędnościowe oraz lokaty z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej. W przypadku wykonania minimum jednej transakcji miesięcznie znoszona jest opłata za obsługę karty VISA Electron.

db Open – uniwersalne konto wraz z kartą debetową. Za obsługę rachunku bank nie pobiera opłaty. Dodatkowo, wykonując minimum jedną transakcję finansową miesięcznie, nie płacimy za korzystanie z karty.

db Koneser – specjalne konto dla osób, które ukończyły 50. rok życia, oprocentowane na poziomie 2%. Posiadacze konta mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do wszystkich bankomatów w Polsce. W ramach opłaty za otwarcie i prowadzenie konta (3 zł), klienci otrzymują bezpłatny pakiet ubezpieczeń assistance – medyczny i domowy oraz ubezpieczenie karty Visa Electron (wydanej bezpłatnie).

db Life – dla klientów korzystających z produktów kredytowych. Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 25 zł. Posiadacze tego pakietu mają bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na świecie, a także pakiet ubezpieczeń: assistance medyczny, domowy i ubezpieczenie karty Visa Electron. W ramach pakietu klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty kredytowej w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz kart kredytowych.

db Invest – przeznaczony dla klientów korzystających z produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych – oferuje preferencyjne warunki przy zakupie produktów inwestycyjnych oraz specjalną ofertę kredytową w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz kart kredytowych. Miesięczny koszt tego rachunku to 50 zł. Jego posiadacze otrzymują bogaty, bezpłatny pakiet ubezpieczeń: od utraty pracy, NNW, assistance medyczny, domowy, ubezpieczenie karty Visa Electron i concierge. Konto oferuje również darmowy dostęp do wszystkich bankomatów na całym świecie.

db Elite – dostępny w ramach bankowości prywatnej tylko w Regionalnych Centrach Inwestycyjnych, obejmuje 3 bezpłatne pakiety ubezpieczeń: assistance domowy, medyczny, techniczny oraz podróżny, ekskluzywne usługi concierge oraz pakiet ubezpieczeń do karty debetowej Visa Electron. Opłata za to konto podlega negocjacjom.

Komentarz Deutsche Banku

Tworząc nową ofertę skupiliśmy się więc na trzech głównych parametrach, istotnych z punktu widzenia naszych klientów: wysokości opłaty za prowadzenia konta, możliwości korzystania z bezpłatnych bankomatów oraz pakietów ubezpieczeń. Nasza koncepcja obejmuje konta uniwersalne (db Smart, dbNET i db Open), ale też konta powiązane z ofertą kredytową i inwestycyjną Deutsche Bank PBC, które oferują zniżki na te właśnie produkty – mówi Monika Szlosek, dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej Deutsche Bank PBC. – Klienci indywidualni mają do wyboru aż siedem rozwiązań zróżnicowanych pod względem powiązanych z nimi produktów i ich funkcjonalności. Tak sprofilowana oferta pozwala każdemu klientowi ocenić parametry kompleksowych usług banku w ramach danego pakietu już na pierwszej rozmowie z doradcą.


Co sądzisz o nowej ofercie Deutsche Banku? Podziel się swoją opinią na temat Deutsche Banku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły