Alert Finansowy

„Każdy Dzień Dobry” dla klientów BOŚ

06 października
00:00 2009

Bank Ochrony Środowiska stawia na innowację, nie chcąc pozostawać w tyle za konkurencją wprowadza lokatę jednodniową „Każdy Dzień Dobry”. 7% w skali roku, codziennie naliczane i przelewane na konto osobiste odsetki sprawiają, że każdy dzień zaczyna się dobrze. BOŚ daje kolejny przykład, że z podatkami można wygrać.

Lokata jednodniowa poza wysokim oprocentowaniem daje nam również krótki termin zamrożenia środków. Oznacza to, że pieniądze są prawie tak łatwo dostępne jak te przechowywane na rachunku oszczędnościowym. Dodatkowe funkcjonalności jak automatyczne odnowienie i przelew odsetek na rachunek bieżący sprawiają, że korzystanie z lokaty jest dziecinnie proste.

[vsw id=”FPPGpy9LJ48″ source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

 

Minimalna kwota lokaty „Każdy Dzień Dobry” to 5000 zł, maksymalna 15 000 zł. Jedna osoba może założyć trzy depozyty na maksymalna kwotę 15 000 zł.

Odsetki od lokaty są automatycznie naliczane na koniec każdego 1-dniowego okresu lokaty i wypłacane na Konto Wyjątkowe bądź EKOKonto prowadzone w BOŚ. Klient może w dowolnym momencie zdecydować o rezygnacji z lokaty bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów, bądź utraty zgromadzonych odsetek. Wystarczy złożyć dyspozycję o przelaniu środków z lokaty na EKOKonto bądź Konto Wyjątkowe, co automatycznie unieważnia dyspozycję o odnawianiu lokaty.

O lokatach jednodniowych pisaliśmy już tutaj.

Podziel się swoją opinią na temat BOŚ.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły