Alert Finansowy

Allianz Bank rozdaje pieniądze

19 lipca
07:23 2010

Na wiosnę zaskoczył wszystkich Bank Zachodni WBK, który obiecał, że da 100 złotych każdemu, kto założy w tym banku konto. Była to podobna promocja do oferty Alior Banku, w czasach gdy wchodził on na rynek. Tym razem wszystkich przebija Allianz Bank, w którym za konto możemy zgarnąć nawet 500 zł.

Zobacz opinie o Allianz Banku w Twoim mieście!

Jak to działa?
Zasady są proste. Wystarczy założyć konto w Allianz Banku, a następnie zaprosić inne osoby by zrobiły to samo. Utrudnieniem, może być to, że konto musimy założyć osobiście w placówce banku. Nie da się bowiem wykorzystać do tego Internetu. Gdy już wypełniając odpowiedni druk otworzymy rachunek musimy przekonać jeszcze maksymalnie 10 innych osób by zrobiły to samo. Zapraszana osoba musi w placówce banku wypełnić podobny druk.

Bank daje po 50 zł
Po otwarciu przez osobę zapraszaną konta osobistego i po pierwszym jego zasileniu, na rachunki obu osób Allianz przeleje po 50 zł. W ten sposób można polecić do 10 osób, dzięki czemu wysokość premii za skuteczne rekomendacje może wynieść nawet 500 zł. Osoby, które nie są jeszcze klientami Allianz Banku, mogą otworzyć rachunek i również otrzymywać premię za polecanie banku. Potem na początku kolejnego miesiąca kalendarzowego zaproszony otrzyma 50 zł premii na konto.

Jak zarobić by nie stracić?
AlertFinansowy.pl zbadał szczegóły tej promocji. Jak się okazało, można łatwo ominąć wszelkie dodatkowe opłaty czekające po drodze:

 • Jeśli ktoś nie zamierza wiązać się z Allianz Bankiem na stałe, to dobrze by założył Konto na Start, prowadzenie którego jest darmowe.
 • Wymagana miesięczna wpłata na konto, co prawda jest obowiązkowa, ale może być w dowolnej wielkości. Wystarczy więc przelać symboliczny grosz, by system uznał, że na numer rachunku wpłynęły pieniądze.
 • Karta do rachunku nie jest obowiązkowa i zakładając konto możemy z niej zrezygnować. Przy rachunku Konto na Start opłata za kartę wynosi 1 zł miesięcznie.
 • Za zamknięcie konta bank nie pobiera żadnych opłat.

 • Pamiętaj!
  Założonego konta nie można zamknąć do końca promocji, czyli do ostatniego dnia września. Podobnie do końca promocji muszą być aktywne konta zaproszonych przez nas osób. Dopiero na początku października na naszym koncie pojawią się wpływy, których wielkość będzie zależna od tego ile osób udało nam się przekonać do założenia konta. Bank przygotował także dodatkowe nagrody dla swoich klientów. Jeżeli osoba zapraszająca lub korzystająca z polecenia skorzysta jednocześnie z linii kredytowej, karty kredytowej lub kredytu gotówkowego, otrzyma odtwarzacz Apple iPod.

  Podziel się swoją opinią na temat Allianz Bank.

  AlertFinansowy.pl

  Podobne artykuły