Alert Finansowy

DnB Nord obniżył marże kredytu hipotecznego

14 kwietnia
13:00 2010

Polski oddział norwesko – niemieckiej grupy kapitałowej – DnB Nord postanowiła mile zaskoczyć swoich klientów i obniżyła marże kredytów hipotecznych. W tej chwili standardowa marża wynosi od 1,8 proc. do 2,95 proc., w zależności od kwoty kredytu i wielkości wkładu własnego. To nie jedyna zmiana w banku.

Zobacz opinie o DnB Nord w Twoim mieście!

Od 2,75 do 3,90 proc.
Od tej pory, osoby otwierające w banku rachunek, inwestujące w plan systematycznego oszczędzania bądź posiadające kartę kredytową – mogą uzyskać obniżenie marży do poziomu 1,6 proc. w całym okresie kredytowania. Obniżenie marży standardowej oznacza, że oprocentowanie kredytu hipotecznego denominowanego w euro wynosi obecnie od 2,75 proc. do 3,90 proc. w skali roku, w zależności od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego.

Marża może być obniżona jeszcze bardziej
Dodatkowo – osoby zaciągające w Banku DnB Nord kredyt hipoteczny, które jednocześnie otworzą rachunek w ramach jednego z pakietów usług (Personale lub Eksklusiv), zainwestują w Program Systematycznego Oszczędzania „Twoja Stabilizacja” lub złożą wniosek o kartę kredytową Visa Gold lub Visa Platinium (wydawane kredytobiorcom bezpłatnie), mogą uzyskać znaczące obniżenie marży kredytu. W zależności od wybranej opcji marża może zostać obniżona nawet o 1 proc., nie mniej jednak niż do poziomu 1,6 proc. – w całym okresie kredytowania. Oznacza to, że oprocentowanie kredytu hipotecznego w EUR wynieść może od 2,55 proc. do 2,90 proc. (Euribor 6M i obniżona marża).

Masz konto lub kredyt w DnB Nord? Jaka jest Twoja opinia o tym banku?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły