Alert Finansowy

InPlus w BZ WBK

10 stycznia
10:28 2011

Początki inwestowania są z reguły trudne, przynajmniej dla inwestorów, których wiedza na ten temat jest raczej iluzoryczna. Dlatego eksperci od finansów radzą, żeby nie zaczynać od inwestowania zbyt agresywnego, a więc od funduszy akcji.

Najlepiej dla początkujących inwestorów gdy zostawią w spokoju fundusze akcji i zaczną bardziej bezpiecznie inwestować swoje pieniądze. Może więc na początek obligacje, może lokaty bankowe, albo na przykład fundusze zrównoważone? Dla niewtajemniczonych informacja, że fundusze zrównoważone inwestują zarówno w akcje jak i obligacje.

Warto też bliżej przyjrzeć się ofercie BZ WBK, który zaproponował swoim klientom Pakiet Inwestycyjny InPlus BZ WBK. InPlus to przede wszystkim dostęp do wielu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, a klienci mogą wybierać i przebierać w ich ofertach. Mogą wybrać jeden konkretny fundusz, albo kilka o różnym poziomie ryzyka, poczynając od gotówkowych po fundusze najbardziej agresywne lokujące powierzone im pieniądze na rynkach akcji. InPlus umożliwia również dowolne przenoszenie środków pomiędzy funduszami. Mało tego, jeżeli do 31 stycznia ktoś zdecyduje się na ten pakiet może otrzymać premię nawet do 500 złotych na start tej inwestycji. Pamiętać należy, że minimalna wpłata wejściowa wynosi jedynie 5000 tysięcy złotych, ale można tę kwotę w każdej chwili podwyższyć kolejnymi wpłatami, nie mniejszymi jednak niż 1000 złotych.

Pakiet Inwestycyjny InPlus BZ WBK to konkretne i wymierne korzyści, poczynając od wspomnianej już premii na start programu, po brak opłat wstępnych, możliwość swobodnego przenoszenia środków bez jakichkolwiek opłat, braku podatku od dochodów kapitałowych przy zmianie funduszy, po pełną obsługę przez internet. I jeszcze jedno. Jak można przeczytać w ofercie Pakiet InPlus BZ WBK ma: “formę ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, których aktywa lokowane są w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych”. Tak czy inaczej warto się tą ofertą zainteresować, a o szczegóły należy pytać w oddziałach banku. Informacje na ten temat można również znaleźć na jego stronach internetowych. BZ WBK jest bardzo dobrze znanym bankiem na naszym rynku i prócz funduszy inwestycyjnych stawia również na kredyty hipoteczne, karty kredytowe, leasing, ubezpieczenia, posiada także ofertę biznesową.

Na naszym portalu możesz również podzielić się swoją opinią na temat BZ WBK.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły