Alert Finansowy

Krakus?, Kierowca Renault? – płać mniej za OC i AC

13 października
22:38 2009

Od 12 do 18 października mieszkańcy Krakowa i kierowcy marki Renault mogą skorzystać z promocyjnego ubezpieczenia OC i AC w Allianz Direct. Promocja pozwala na zakup ubezpieczenia z 60-dniowym wyprzedzeniem. Jak to wygląda w praktyce?

Promocja dla Krakowiaków (czytaj aut zarejestrowanych w Krakowie) pozwala na zniżkę w kwocie 90 zł przy zakupie polisy ubezpieczenia – 30 zł na OC oraz 60 zł na Autocasco lub Smart Casco. Jedyne ograniczenia to termin zawarcia polisy – 12-18 październik oraz zastrzeżenie, że dla samochodów marki Audi, Volkswagen, Skoda i Ford do piątego roku użytkowania, wysokość promocji określona zostanie po skalkulowaniu składki. Nie wiem jak wiele aut powyższych marek zarejestrowanych jest w Krakowie, ale brzmi to trochę jak dyskryminacja ich posiadaczy, czyż nie?

Posiadacze aut marki Renault, prawie wszyscy posiadacze, bo i tu nie odbyło się bez ograniczeń, mają własną promocję. Jest ona skierowana do posiadaczy samochodów francuskiego producenta o pojemności silnika od 1401 do 1600 cm3 i oferuje upust w wysokości 12% na ubezpieczenie Autocasco oraz ubezpieczenie Smart Casco.

Obie propozycje ciekawe, niestety nie idealne. Postawione ograniczenia sprawiają, że wielu klientów obejdzie się smakiem. Nie pozostaję nic tylko życzyć udanych zakupów wszystkim, którzy wymagającym nowej polisy z zastrzeżeniem, że reklama to jedno a faktyczna oferta to często zupełnie inna bajka.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły