Alert Finansowy

Gotówka w kilka minut

13 listopada
06:26 2009

Potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej? Zastanów się nad ofertą Banku Pocztowego. Z komputerem pod ręką i dowodem osobistym, możesz bardzo szybko dostać pieniądze. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby odebrać gotówkę w dowolnym oddziale banku lub na poczcie.


Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Bank Pocztowy wprowadził bardzo interesującą pożyczkę „Kredyt Raz, Dwa”. Większość formalności, w tym wniosek, załatwia się za pomocą internetu. Na swojej stronie internetowej www.pocztowy.pl bank stworzył specjalny systemem, który pomaga kompletować dokumenty niezbędne do otrzymania pożyczki. Także decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana on-line.

O kredyt można wnioskować także za pośrednictwem infolinii oraz podczas zwykłej wizyty w urzędzie pocztowym lub placówce banku. Niezależnie o formy kontaktu wszystkie formalności zostaną załatwione w zaledwie kilka minut.

Jeśli potrzebujesz nie więcej niż 5 tys. zł, wystarczy ci dowód osobisty. To bardzo szybka i atrakcyjna oferta. Wystarczy mieć pod ręką komputer, a bez wychodzenia z domu, wykonasz większość formalności.

Wyższe pożyczki wymagają już rzetelniejszego wykazania naszej wypłacalności, np. dostarczenia zaświadczenia o zarobkach, ale mimo tego, i w tym przypadku, decyzja przyznawana jest on-line.

Ubieganie się o kredyt za pomocą internetu pozwala zaoszczędzić dużo czasu i usprawnia pracę banku.

Pamiętaj jednak, by dokładnie wypełniać wszystkie formularze. Komputer na pewno nie zauważy błędu w podawanych danych, a taka pomyłka może spowodować duże problemy w przyznaniu kredytu!

Podziel się swoją opinią na temat Banku Pocztowego.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły