Alert Finansowy

Kredyt gotówkowy w BPH

17 stycznia
08:31 2011

Ponoć pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Wprawdzie jest w tym stwierdzeniu sporo racji, ale trudno sobie wyobrazić w miarę normalne życie bez nich. Jeżeli je mamy to nie musimy się martwić o niezapłacone rachunki, lekarstwa, wyżywienie czy ubrania.

Zobacz opinie o BPH w Twoim mieście!

Jeżeli natomiast ich nie mamy – to mamy problem. Oczywiście możemy zwrócić się o pożyczkę do banku, ale nigdy nie będziemy mieć pewności czy ją otrzymamy. O kredyty gotówkowe również zawsze możemy się starać, ale nie zawsze są przez banki udzielane. Poza tym jest to kredyt, który wcześniej czy później trzeba spłacić. No i o kredyty – szczególnie gotówkowe – jest teraz w bankach o wiele trudniej, ponieważ weszła właśnie w życie rekomendacja T. Nie mniej ofert na tym rynku nie brakuje i na szczęście nie zawsze jest to tylko marketing. Na przykład kredyty gotówkowe w banku BPH. Jeżeli nawet nie zdecydujemy się na tę ofertę to przynajmniej warto ja sprawdzić. “Chcę, żeby mój kredyt nie był dla mnie obciążeniem” – rozpoczyna się prezentacja kredytu gotówkowego w BPH.

W ofercie tej bank wielokrotnie podkreśla, że spłata kredytu nie sprawi kredytobiorcy żadnego kłopotu bowiem: może on sam zaproponować jaką ratę chce płacić, dopasować okres kredytowania do swoich potrzeb i możliwości finansowych, może wybrać dzień w którym zechce spłacać raty, może ale nie musi ubezpieczyć kredyt od utraty pracy bądź zdarzeń losowych, no i maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BPH wynosi aż 60 000 złotych (bank nie zawsze żąda od kredytobiorcy zaświadczenia o zarobkach). Kredyt ten kredytobiorca może rozłożyć nawet na 96 rat, czyli na 8 lat. Trzeba też przyznać, że rzeczywiste oprocentowanie kredytu, w porównaniu do innych banków także jest do przyjęcia. Na przykład wysokość raty obliczona dla limitu kredytu w wysokości 1000 złotych, który mamy zamiar spłacać przez 8 lat, dla którego roczna rzeczywista stopa oprocentowania kredytu bez jego ubezpieczenia, do niedawna wynosiła 20,88% – 24,10%. Ale wysokość raty i rocznej stopy oprocentowania uzależniona jest od oceny ryzyka kredytowego kredytobiorcy. Całkowity koszt kredytu o jaki mamy zamiar się ubiegać w tym banku dokładnie wyliczy nam kalkulator lub doradca kredytowy banku BPH. Jak by jednak nie liczyć oferta kredytu gotówkowego w banku BPH wydaje się atrakcyjna i godna uwagi. Dlatego w poszukiwaniach najkorzystniejszego kredytu gotówkowego z pewnością warto się nią zainteresować. Należy też pamiętać, że każdy bank, w tym również bank BPH, zanim podejmie decyzję w sprawie jakiegokolwiek kredytu z pewnością sprawdzi w BIK historię kredytową klienta.

Na naszym portalu możesz również podzielić się swoją opinią na temat BPH.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły