Alert Finansowy

Kredyt obrotowy w Kredyt Banku

11 stycznia
13:13 2011

O tym, że rynek pracy z miesiąca na miesiąc się kurczy i przybywa nam bezrobotnych nikogo nie trzeba przekonywać, ponieważ wielu naszych rodaków na własnej skórze tego doświadczyło. Niestety problem jest tym poważniejszy, ponieważ brak też jest jakichkolwiek perspektyw.

Zobacz opinie o Kredyt Banku w Twoim mieście!

Nic więc dziwnego, że często jedyną szansą jest otwarcie własnego biznesu, ale na to jak wiadomo potrzebne są środki finansowe. Niestety jest o nie coraz trudniej, bowiem banki niekoniecznie chcą kredytować nie tylko raczkujące dopiero firmy, ale także funkcjonujące już od jakiegoś czasu na rynku. Tymczasem aby przedsiębiorstwo prawidłowo funkcjonowało i co najważniejsze rozwijało się, potrzebne są pieniądze, które najczęściej dostarczały banki. Najlepszą receptą na utrzymanie płynności finansowej firmy jest w odpowiednim czasie również odpowiedni zastrzyk gotówki. Jedną z form takiego wsparcia finansowego dla firmy jest kredyt obrotowy, o który przedsiębiorca może starać się w banku. Starć się, co nie oznacza otrzymać mimo, że od jakiegoś czasu ofert tego typu nie brakuje. Najczęściej jednak jest to tylko klasyczny marketing, a nie rzeczywiste propozycje.

Chyba, że poważnie potraktować ofertę Kredyt Banku, który już od dawna zaskakuje swoich klientów ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw. “Szybki kredyt – Proste Zasady” to najnowsza oferta tego banku. Jest to kredyt na bieżące potrzeby przedsiębiorstwa i jego wysokość zależy od potrzeb oraz możliwości firmy. W każdym razie wnioski można składać na 50 tysięcy złotych, 150 tysięcy złotych oraz 500 tysięcy złotych. I tak o 50 tysięcy złotych może starać się firma funkcjonująca na uproszczonej księgowości o przychodach do 25 milionów złotych, o 150 tysięcy złotych mogą starać się firmy o przychodach od 1 do 25 milionów złotych i działających na pełnej księgowości, a o największą pulę czyli 500 tysięcy złotych mogą starać się firmy, których przychody sięgają powyżej 25 milionów złotych. No i aby taki kredyt na bieżącą działalność firmy otrzymać należy złożyć formularz zgłoszeniowy i czekać na decyzję banku. Z oferty Kredyt Banku wynika, że jest to kredyt bez jakichkolwiek zabezpieczeń, a decyzja ma zapaść w ciągu doby. Trudno jednak uwierzyć, aby bank w ciemno powierzył swoje pieniądze niesprawdzonej firmie. Dlatego przedsiębiorcy powinni na miejscu zapytać o szczegóły, na przykład o sposób rozliczanie się z kredytu oraz jego oprocentowanie. Oferta jest jednak konkretna, a warunki niezbyt wygórowane.

Co sądzisz o nowej ofercie Kredyt Banku?

Podziel się swoją opinią na temat Kredyt Banku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły