Alert Finansowy

Madera za 500 zł? Tylko u nas dowiesz się jak to zrobić!

19 marca
12:52 2010

Fiu, fiu… Wakacje tego roku zapowiadają się niezwykłe ciekawie. Szczególnie, że już teraz przewoźnicy i biura podróży prześcigają się w promocjach. Oczywiście trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Jeśli chcesz spędzić urlop w ciekawym i egzotycznym miejscu AlertFinansowy.pl podpowiada jak to zrobić by wydać o połowę mniej niż wynosi cena normalnych ofert. A wszystko dzięki alertowi nadesłanemu przez Grega.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Pomysł Alertowicza na tanie wakacje
Marzysz o egzotycznych i modnych miejscach? No cóż, to co modne i odległe kosztuje. Wczasy na Maderze to skromnie licząc wydatek ok. 3500 zł, a to przy założeniu, że na miejscu będziemy się raczej trzymać za portfel niż beztrosko wydawać ciężko zarobiony kapitał. Greg666 wysłał do nas alert: „Interesują was promocje biur turystycznych? Znalazłem ciekawą ofertę. Sam nie skorzystam, bo nie mam urlopu, ale może ktoś inny będzie zainteresowany. Napiszcie o tym.”

Za 500 zł na Maderę
Tak więc piszemy. Greg666 poinformował nas o nowej ofercie biura podróży TUI.pl. Proponuje ono opcję samego przelotu wyczarterowanym samolotem do miejscowości ze swojej oferty turystycznej. Ich promocje tego typu pojawiają się rzadko, ale są doprawdy przednie. Lot na portugalską Maderę w cenie 500 zł musi smakować wybornie. Podobnie jak lot do Egiptu za 600 zł. Trzeba się jednak spieszyć gdyż obecne promocje są na terminy do końca marca.

A co na miejscu?
No dobrze powiecie – ale przecież na miejscu wydamy fortunę i na jedno wyjdzie… Otóż nie! Jak sprawdził AlertFinansowy.pl doba w dość porządnym hotelu lub pensjonacie kosztuje już od 25 euro za osobę. Przy tygodniowym wypadzie trzeba liczyć sześć nocy, czyli ok. 600 zł. Do tego dodajmy przelot i wyżywienie we własnym zakresie i przy rozsądnym gospodarowaniu budżetem wycieczka wychodzi nam o połowę taniej niż w standardowej ofercie biura podróży.

Masz inny pomysł jak tanio spędzic urlop w ciekawym miejscu? Podziel się nim z nami.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.


AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły