Alert Finansowy

net.lokata

28 października
13:18 2009

Skończyłeś 18 lat i chcesz zainwestować minimum 3000 zł? Allianz Bank ma dla ciebie nową ofertę czteromiesięcznego depozytu z interesującym oprocentowaniem i niestety jednym nie najlepszym rozwiązaniem.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Bank kusi potencjalnych kilentów: “net.lokata w Allianz Banku to 4-miesięczny depozyt ze stałym, atrakcyjnym oprocentowaniem 5,7%. Możesz ją założyć wygodnie, nie wychodząc z domu, za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Allianz24. W ten sposób twoje pieniądze będą zarabiały, a ty zagwarantujesz sobie pewny zysk przy krótkim okresie zamrożenia swoich pieniędzy.”

W swoim przedziale (3 tys. zł na 4 miesiące) oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego szkoda, że koniecznym wymogiem założenia takiej lokaty jest posiadanie konta osobistego w Allianz Banku. Trzeba mieć również aktywowany dostęp do serwisu bankowosci internetowej Allianz24.

Masz zatem do wyboru albo założyć lokatę przez internet w konkurencyjnych bankach np. Meritum i Pocztowym gdzie nie ma potrzeby zakładania konta bankowego albo pozostaje ci Allianz Bank w którym dostaniesz lepsze procentowanie, ale musisz założyć sobie konto osobiste.

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły