Alert Finansowy

Polbank kusi wolnych strzelców

11 marca
16:31 2010

Brak konieczności przedstawiania dokumentów finansowych i minimum formalności – to główne założenia nowej oferty kredytów firmowych dla wolnych zawodów w Polbanku. Lista profesji zawiera 16 specjalizacji i są wśród nich m.in. księgowi, architekci, lekarze i adwokaci. W sumie, według danych GUS, jest to około 400 tys. osób.

Bez stosu papierków
Nowa oferta Polbanku znacząco zwiększa dostępność kredytów dla specjalistów. Przygotowując ją, Polbank postawił na uproszczone procedury przyznawania kredytów i znacznie ograniczył liczbę wymaganych dokumentów. Aby otrzymać kredyt firmowy do kwoty 60 tys. zł, zamiast dokumentów finansowych wystarczy jedynie oświadczenie o wysokości dochodów. Nie jest wymagany wyciąg z konta czy deklaracje podatkowe. Polbank EFG nie wymaga także zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego, co istotnie skraca czas kompletowania dokumentów.

Zapewniają o minimum formalności
Specjaliści wykonujący wolne zawody to stabilna i wiarygodna grupa klientów, dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy nową ofertę. Ograniczyliśmy do minimum formalności. Dzięki nowej ofercie liczymy na podwojenie udziału przedstawicieli wolnych zawodów wśród naszych klientów w ciągu roku – mówi Loukas Notopoulos, jeden z dyrektorów Polbankuw Polsce.

Firmę musisz mieć od roku
Polbank EFG w procesie kredytowym akceptuje wszystkie formy księgowości, łącznie z ryczałtem ewidencjonowanym i kartą podatkową. Minimalny wymagany okres prowadzenia działalności przez specjalistów to tylko 1 rok. Maksymalna kwota kredytu niezabezpieczonego to 200 tys. zł, a z zabezpieczeniem nawet 2,4 mln zł.

Co sądzisz o ofercie Polbanku? Podziel się swoją opinią na temat Polbanku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły