Alert Finansowy

Rusza akademia dla przyszłych rekinów giełdy

26 lutego
09:05 2010

Mamy świeże informacje dla giełdowych rekinów! W marcu ruszy kolejna edycja Akademii Tworzenia Kapitału. To już ósma edycja cyklu szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII).

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Fachowcy wytłumaczą po raz ósmy
Okazuje się, że w marcu ruszy kolejna edycja Akademii Tworzenia Kapitału. Inwestorzy będą mieli okazję wziąć udział w czterech wykładach merytorycznych. Różnorodność tematyki powinna trafić w zainteresowania szerokiej grupy aktywnych inwestorów oraz tych, którzy dopiero zaczną przygodę z rynkiem kapitałowym. Wykładowcy będą opowiadać m.in.: o dźwigni finansowej, o rynku obligacji Catalyst, o wyższości zamknięcia giełdowej sesji nad jej otwarciem, oraz tłumaczyć będą zagadnienia analizy makroekonomicznej. W rolę belfrów wcielą się fachowcy z Domu Maklerskiego TMS Brokers, TFI Union Investment oraz z warszawskiej GPW. Koszt uzupełnienia własnej wiedzy to 60 zł, natomiast dla członków SII szkolenia będą bezpłatne.

AlertFinansowy.pl radzi: Czy warto za to płacić?
Szkolenia te raczej nie są przeznaczone dla giełdowych wyjadaczy, ale powiedzmy sobie szczerze – 60 zł to nie majątek, a mniej wytrawni inwestorzy być może dowiedzą się czegoś nowego i uzupełnią w ten sposób swoją wiedzę.

Spotkania odbędą się w pięciu miastach Polski w kinach Cinema City:
17 marca – Wrocław (CC Korona, ul. Krzywoustego 126 C)
23 marca – Katowice (CC Silesia, ul. Chorzowska 107)
13 kwietnia – Gdańsk (CC Krewetka, ul. Karmelicka 1)
20 kwietnia – Kraków (CC Kazimierz, ul. Podgórska 34)
27 kwietnia – Warszawa (CC Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12)

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły