Alert Finansowy

Samochód zastępczy bez limitu – nowa oferta Warty

24 maja
13:30 2010

Warta stworzyła nową ofertę pod nazwą WARTA MOTO ASSISTANCE. Reklamuje ją statystyczny Polak, który zdaniem zakładu nie istnieje. Jedno jest pewne – statystyczny Polak nie będzie zainteresowany wydaniem 250zł na oferowany przez Wartę zakres ochrony. Samochód zastępczy dostaniemy na cały okres naprawy? Tak, ale tylko jeśli spełnimy określone warunki.

Pakiet platynowy
Samochód zastępczy należy się tylko tym klientom, którzy dokupią pakiet assistance. Co więcej, by otrzymać samochód aż do zakończenia naprawy musimy wykupić najdroższy wariant – pakiet platynowy. Posiadacz OC musi dopłacić 250 zł (klient spoza Warty – 500zł), by móc pławić się w luksusie platynowej opieki. Jednak i wówczas samochód zastępczy bez limitu należy mu się po wypadku, gdy jego auto naprawia warsztat partnerski Warty. Gdy inny warsztat zajmuje się samochodem dostaniemy samochód zastępczy na maksymalnie 15 dni. Ten sam termin obowiązuje w wypadku kradzieży. Samochód zastępczy należy się ubezpieczonemu także 2 razy w okresie ubezpieczenia na nie więcej niż 5 dni w wypadku awarii jego własnego pojazdu.

Opieka na najwyższym poziomie
WARTA MOTO ASSISTANCE pakiet Platynowy to obecnie najbogatsza oferta na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Głównym wyróżnikiem jest tu brak limitu kilometrów na holowanie pojazdu w Polsce i aż do 800km poza jej granicami. W pakiecie poszerzono także zakres pomocy medycznej w kraju, zapewniając rehabilitację i pomoc psychologa po wypadku dla całej rodziny. Podczas podróży klient ma także dostęp do usług osobistego asystenta, który m.in. pomoże zarezerwować hotel, sprawdzi sytuację na drodze lub pogodę na najbliższe dni. Pakiet zawiera dodatkowo opcję consierge, dzięki której można skorzystać np. organizacji wymiany opon lub umycia samochodu na myjni (koszt usługi pokrywa ubezpieczony). Dostępna jest również porada w sytuacjach losowych, infolinia pomocy prawnej, a nawet pomoc tłumacza w obcym kraju. Osobisty asystent pomoże klientowi zarezerwować bilety na spektakl, stolik w restauracji, a nawet dostarczy w naszym imieniu kwiaty. Czy 250 zł za taki zakres usług to dużo? Dla statystycznego Polaka na pewno tak, bo statystyczny Polak sam potrafi zorganizować wymianę opon.

[vsw id=”2_ml7MlnToI” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

 

Co sądzisz o szczegółach oferty Warty? Czy jesteś zainteresowany obsługą osobistego asystenta czy może to zbędny luksus?

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły