Alert Finansowy

W Kredyt Banku pożyczysz nawet 120 tys. zł

25 maja
11:46 2010

W Kredyt Banku dostaniemy więcej pieniędzy na kredyt. Do 120 tysięcy bank podwyższył maksymalną kwotę kredytu gotówkowego, natomiast do 80 tysięcy zwiększył kwotę nie wymagającą poręczenia. Oferta kierowana będzie do dotychczasowych klientów banku.

Co nowego?
Zmiana jest w sumie niewielka, bo poziom maksymalny zwiększono o 20 tys. zł. Poprzednio można było zaciągnąć pożyczkę nie wyższą niż 100 tys. zł. Standardowym zabezpieczeniem pożyczek na kwotę od 80 do 120 tys. zł jest poręczenie według prawa cywilnego osoby trzeciej lub osób trzecich oraz ubezpieczenie na życie kredytobiorców. – Wprowadzone zmiany są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów – powiedziała Anna Dąbkowska, menadżer kredytów w Kredyt Banku. Oprocentowanie kredytów gotówkowych wynosi od 15,00%.

Szczegóły oferty
Kredyt gotówkowy jest udzielany na 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 120 000 zł. Od pożyczających niższe kwoty – do 80 tys. – bank nie wymaga zabezpieczeń. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Klient ma możliwość wyboru oprocentowania kredytu – stałego lub zmiennego, w zależności od okresu kredytowania. Sam też decyduje, który ze sposobu spłaty jest dla niego najkorzystniejszy – w ratach równych czy malejących. W ciągu I kwartału Kredyt Bank udzielił blisko 20 tysięcy kredytów na kwotę 240 mln złotych.

Czy interesuje Cie pożyczka gotówkowa na tak dużą sumę? Czy kredyty są równie łatwo dostępne, co przed kryzysem?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły