Alert Finansowy

Wiosenny powiew w Polbanku

09 kwietnia
15:00 2010

Z okazji nadejścia wiosny Polbank przygotował nowy design kart kredytowych. Jako jeden z niewielu banków na rynku oferuje natychmiastowe wytłaczanie kart – dostajesz kartę od ręki w oddziale i nie musisz czekać na przesyłkę pocztową. Co ciekawe, nowe karty mogą w sobie łączyć funkcjonalność debetową i kredytową. Polbank rusza z wiosenną akcją pozyskiwania klientów.

Zobacz opinie o Polbanku w Twoim mieście!

W ramach nowej oferty Praktyczna Karta Kredytowa każda karta kredytowa może działać jak połączenie karty kredytowej i debetowej – można płacić za zakupy kartą kredytową, a także wypłacać pieniądze zgromadzone na rachunkach osobistych w Polbanku. Pozostałe zalety Praktycznych Kart Kredytowych to m.in. wysoki limit kredytowy (do 20 000 zł), zwrot części wydatków (do 120 zł rocznie), kredyt bez odsetek nawet przez 56 dni, kontrola wydatków przez serwis SMS czy Pakiet Assistance.

Mamy nadzieję, że przygotowany specjalnie na wiosnę wzór karty kredytowej spodoba się naszym klientom. Życzę, żeby jej kolory sprzyjały wielu korzystnym decyzjom finansowym i przyniosły dużo wiosennego optymizmu” – mówi Marcin Chruściel, dyrektor departamentu kart kredytowych Polbanku.

A co Wy sądzicie o nowym designie kart kredytowych Polbanku?

Jesteś klientem Polbanku? Co sądzisz o ich nowej ofercie kart kredytowych?

Podziel się swoją opinią na temat Polbanku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły