Alert Finansowy

Zainwestuj pieniądze w myjnie!

20 maja
13:59 2010

Wśród inwestycji alternatywnych często wymienia się sztukę, wina, kruszce… Od niedawna bez zbędnego zaangażowania i znajomości rynku zainwestować możemy też w myjnie. Firma Carwash Investment zbiera kapitał od inwestorów indywidualnych, by na terenie Polski, a głównie na Śląsku, stawiać myjnie bezdotykowe. Czy to dobry interes? Przy wkładzie 5 tys. zł możemy zarobić 12 proc.

Zobacz opinie o bankach w Twoim mieście!

Szczegóły oferty
Inwestując od 5 do 50 tys zł. otrzymamy 12 proc., za 50-300 tys. premia wynosi 14 proc., podczas gdy poważni inwestorzy z kapitałem ponad 300 tys. mogą liczyć na 16 proc. w skali roku. Zabezpieczeniem jest wpis w Księdze Zastawów Rejestrowych, gwarantujący zastaw wybranej myjni dla konkretnych inwestorów. Na etapie budowy myjni lub grupy myjni bezdotykowych Carwash Investment dodatkowo zabezpiecza kapitał polisą ubezpieczeniową. Dzięki polisie, w przypadku nieterminowej lub nieprawidłowej realizacji myjni przez dostawców Carwash Investment, następuje zwrot poniesionych nakładów lub wypłata odszkodowania z tytułu utraconych korzyści. W każdym momencie uczestnictwa w programie istnieje możliwość wybrania część lub całość włożonego kapitału. W przypadku wypłat do 300 tys. zł spółka ma 30 dni na zwrot pieniędzy.

Carwash investment
Spółka działa od zeszłego roku, ma siedzibę w Katowicach, a swój program inwestycyjny oferuje od października 2009r. Carwash Investment chwali się, że planuje wybudować ponad 150 myjni bezdotykowych do końca 2010 roku w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w kraju. Każda z nich może przynieść maksymalne zyski w kwocie nawet 50 tys. zł miesięcznie. Część myjni stanie koło marketów E. Leclerc i Polomarket. Spółka liczy na wzrost zainteresowania użytkowników samochodów osobowych myjniami bezdotykowymi. Umycie auta kosztuje w takim miejscu przeciętnie 8 zł, podczas gdy myjnie automatyczne są 2 razy droższe, a ręczne jawią się jako luksus dla właścicieli Jaguarów i Porsche.

Opinia Alertfinansowy.pl
Myjnie wydają się ciekawą i na pewno oryginalną inwestycją. Niewiele osób może się pochwalić, że finansuje budowę myjni. 12 proc.nie poraża, ale to zawsze więcej niż na lokacie bankowej. To pomożecie budować myjnie? Pomożemy!

Interesuje Cie inwestycja w myjnie? Czy oferowane oprocentowanie usatysfakcjonuje kapitałodawców?

Na naszym portalu możesz również podzielić się swoją opinią na temat instytucji finansowych.


AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły