Alert Finansowy

Co się dzieje z wpłatomatami mBanku?

18 lutego
06:00 2010

Wysyłacie do nas alerty, w których pomstujecie na wpłatomaty mBanku. W chwili obecnej, według oficjalnych danych dostępnych na blogu mBanku, na każde 1000 wpłat cztery kończą się reklamacją. mBank cieszy się z wyników, przedstawiając je jako powód do dumy. Ale czy słusznie? Wychodzi na to, że korzystając codziennie z wpłatomatu przynajmniej raz na 10 miesięcy połknie on nasza gotówkę nie odnotowując wpłaty.

Zobacz opinie o mBank w Twoim mieście!
Cztery reklamacje na tysiąc
Wpłatomaty nadal są otoczone obawą o to czy maszyna dobrze przeliczy powierzany jej kapitał. Wielu z nas po prostu nie ufa tym maszynom i woli gotówkę przelać na konto w okienku. Nic dziwnego skoro na 1000 przypadków skorzystania z wpłatomatu cztery kończą się reklamacją. Mało tego – w weekendy często trudno znaleźć sprawnie działający wpłatomat. Jest ich też nie dużo bo raptem 222 na cała Polskę.

Żabka coś zmieni?
Być może coś w tej kwestii pomoże opisana przez nas wczoraj umowa między mBankiem, a siecią sklepów Żabka. Klienci tego banku nie będą już musieli uganiać się przez pół miasta w poszukiwaniu sprawnego wpłatomatu. Znajdą go w swoim osiedlowym sklepie. Gorzej z klientami Żabek stojących w kolejce za wpłacającym pieniądze na konto…
Tymczasem dla zwolenników korzystania z wpłatomatów mamy instrukcję ich obsługi:

[vsw id=”BgVsSHPbAIc” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

 

Zdarzył Ci się problem z wpłatomatem mBanku?
Podziel się swoją opinią na temat mBanku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły