Alert Finansowy

CYKL: Alertowicze oceniają instytucje finansowe! Open Finance

04 października
13:12 2010

Open Finance jest największą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. W 2009 roku za jej pośrednictwem udzielono kredytów hipotecznych o wartości 7 miliardów złotych. Open Finance to nie tylko doradztwo finansowe, bowiem firma ta ma także w swoim posiadaniu produkty finansowe typu lokaty czy kredyty.
Zobacz opinie o Open Finance w Twoim mieście!

Nic więc dziwnego, że ma wielu klientów, którzy korzystają z produktów i usług tej firmy i jak zawsze w takich przypadkach bywa ich ocena jest różna. W Księdze Skarg i Pochwał pojawia się wiele opinii na temat usług doradców Open Finance w poszczególnych placówkach w kraju.
Alertowicze najwyżej oceniają doradców mających wiedzę na temat oferowanych produktów oraz mówiących konkretnie, zrozumiale i na temat.
Z Open Finance już trochę inwestuję i jak na razie wychodzę na plus więc nie mam co narzekać – stwierdził Alertowicz lex33. Internauci za naganne uważają niską dyspozycyjność oraz spóźnianie się na spotkania z klientami. Przestrzegają również przed nierzetelnymi doradcami zachwalającymi ofertę jednego banku. Po kilku chwilach doszłam do wniosku, że doradca ma z góry wybrane banki, gdzie jego zdaniem powinien trafić mój wniosek kredytowy – żali się Jola, która skorzystała z punktu Open Finance w Warszawie przy ul. Emilii Plater 53.

RANKING DORADCÓW OPEN FINANCE

NAJLEPSZE PLACWÓKI

Najwyższą ocenę 8,87 otrzymała placówka Open Finance przy ul. Domaniewskiej 39b w Warszawie. Alertowicz Andrzej P. szczególnie poleca jednego doradcę: Polecam doradcę finansowego z Open Finance – p. Michał Wypych to bardzo kompetentna osoba – przedstawił mi szczegółowo różne oferty, zadawał dużo konkretnych pytań i jasno odpowiadał na wszystkie pytania zadane przeze mnie (a było ich bardzo dużo :)). Na pewno jest doradcą niezależnym i godnym polecenia.
Bardzo pozytywnie o tym doradcy wypowiadali się również inni użytkownicy,
użytkownik lukasz kolerski napisał:
Pamiętam tego pracownika, jakiś czas temu korzystałem z usług opena i też trafiłem na niego. Koleś mówił od rzeczy i pomógł mi przy kredycie, mogłem dzwonić do niego o dowolnej godzinie i zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania.
Użytkowniczka alicja dodała do opinii równie pozytywny komentarz:
Mnie też pomógł Michał Wypych. Bardzo grzeczny i kulturalny mężczyzna. Na spotkaniu czułam się jak milionerka z przedstawicielem Private Banking i jakbyśmy lokowali moje miliony (a ja tylko brałam niewielką pożyczkę gotówkową).
Bardzo pozytywnie wypowiada się również użytkownik o nicku zadowolony:
Michał Wypych – dla mnie od czasu kiedy kontaktowałem się z Open to znak firmowy tej zacnej instytucji finansowej. Tak trzymać! Wielki szacun dla p.Wypycha. Wzór do naśladowania dla innych!

Na drugiej pozycji Alertowicze wymieniają stołeczną placówkę przy ul. Kruczej 6/14, którą ocenili na 7,6. Bardzo pozytywne została oceniona placówka oraz konkretny doradca:
Ostatnio pomogła mi bardzo profesjonalna doradczyni z Open Finance – Małgorzata Winnicka. Bardzo dobrze się z nią rozmawiało, w ogóle nie czułam się skrępowana rozmawiając o moich finansach, bo widać było, że pracę traktuje poważnie. Finanse obcych ludzi były dla niej jak pacjent dla lekarza 😀 Polecam!
Również pozytywnie oceniła tę doradczynię gośka:
O też miałam z tą panią spotkanie i w 100 procentach się zgadza. Bardzo sensowne i merytoryczne, spotkanie trwało godzinę i dowiedziałam się sporo o finansach- jak na przyspieszonym kursie ekonomii 🙂

Tę samą ocenę otrzymała lubelska jednostka Open Finance przy ul. Okopowej 1.

NASŁABSZE PLACÓWKI

Alertowicz sostratos najniżej ocenił placówkę Open Finance w Poznaniu przy ul. 27 Grudnia 3, która otrzymała ocenę – 10. Z bardziej niekompetentnym doradcą w życiu nie miałem do czynienia. Bardzo ceni swój czas, ale nie ceni ani czasu, ani pieniędzy klienta – wspomina sostratos.

Niską notę – 5,6 otrzymała również warszawska placówka przy Rondzie ONZ. Firma nastawiona na zyski, jeśli się uda załatwić kredyt, to jest ok, jeśli nie, to wcale się tym nie przejmują. Będą mieli innych klientów – ocenia MarcoPolo.
Niewiele lepszą ocenę dostała jednostka przy ul. Mokotowskiej 19 w Warszawie, którą oceniono na – 4,8.

Jednak nie brak głosów pozytywnych. W ogóle nie czułam się skrępowana, rozmawiając o moich finansach – pisze w Księdze Skarg i Pochwał Użytkowniczka Małgorzata Komnikowska. Szukając optymalnego doradcy finansowego, Alertowicze zwracają uwagę na jego wiedzę, doświadczenie oraz niezależność. Jednak nie zawsze doradcy finansowi spełniają oczekiwania klientów. Pośrednicy kredytowi, często reklamujący się jako „doradcy finansowi”, niestety nie ponoszą bezpośredniej odpowiedzialności wobec klienta za ewentualne nierzetelne porady – dodaje Ewa.

Podziel się swoją opinią na temat Open Finance.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły