Alert Finansowy

Darmowe konto w Multibanku

17 listopada
13:01 2009

Ostatnio na ekranach naszych telewizorów pojawiła się ciekawa reklama Multibanku. Zachęca do założenia konta, za którego prowadzenie zwracane są pieniądze. Pytanie brzmi: jaka kwota jest zwracana i czy oferta rzeczywiście jest taka interesująca?

Zobacz opinie o Multibanku w Twoim mieście!

Wczytując się w ofertę, szybko zauważamy, że zwrot kosztów za prowadzenie konta np. Active zależy do ilości wpływów na konto. Jeśli zarabiasz min. 2 500 zł miesięcznie, albo masz 20 000 zł oszczędności – dopiero wtedy możesz mieć zwrot pieniędzy.

Jeśli zaś masz niższe dochody i oszczędności, możesz zainteresować się kontem Comfort, które prowadzone jest bezpłatnie, a skoro prowadzone jest bezpłatnie, to oczywiście nie ma czego zwracać…

Po chwili zastanowienia wychodzi na to, że skoro taryfa Comfort umożliwia prowadzenie konta za darmo, to nie jest żadną szczególną rewelacją zwracanie pieniędzy na prowadzenie innych kont. Po prostu w Multibanku można mieć darmowe konto i już!

Za prowadzenie konta Avtive zapłacisz 9,50 zł za konto Classic: 19,50 zł. a za konto Intensive: 49,50 zł. Wszystkie trzy taryfy mają opcję zwracania pieniędzy za prowadzenie konta, ale pod pewnymi warunkami.

Tak więc skoro Multibank ma też w ofercie prowadzenie konta za darmo, bez żadnych ograniczeń kwotowych (Taryfa Comfort), to czy promocja jest aż taka ciekawa?!

Owszem, są pewne bonusy dla osób, które zdecydują się na inne taryfy (Active, Classic czy Intensive), np. tańsze przelewy przez telefon albo brak opłat za kartę kredytową Visa. Ale nie o tych bonusach mówi reklama… Reklama wyraźnie kieruje naszą uwagę na zwrot kosztów za prowadzenie konta, a to aż takie wspaniałomyślne nie jest!

Podziel się swoją opinią na temat Multibanku.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły