Alert Finansowy

Lepsza oferta Polbanku w pakiecie Insignium

19 maja
15:19 2010

Wyższe oprocentowanie depozytów, kredyt gotówkowy i karta kredytowa w ciągu jednej wizyty w banku oraz niższa marża kredytu hipotecznego – oto nowa oferta Polbanku w pakiecie Insignium. Oferta daje atrakcyjniejsze warunki klientom przelewającym swoje wynagrodzenie na konto w Polbanku.

Co czeka na klienta w nowej ofercie?
Od 17 maja 2010 roku klienci, którzy przelewają wynagrodzenie na konto w Polbanku, będą mogli skorzystać z pakietu Insignium. W ramach tej oferty wprowadzone zostały promocje obejmujące wszystkie linie produktowe. Klient, na którego konto co miesiąc wpływa wynagrodzenie, otrzyma promocyjne warunki:

  • Lokaty terminowe – Oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej dla klientów korzystających z pakietu Insignium to 5,5 proc., oraz 6 proc. na lokatach na 6 i 12 miesięcy. Maksymalne oprocentowanie lokat standardowych w Polbanku to odpowiednio: 3 miesiące (5 proc.), 6 miesięcy (5,25 proc.), 12 miesięcy (5,75proc.)
  • Kredyty gotówkowe – brak opłaty przygotowawczej w Kredycie Bezpiecznym, obniżenie oprocentowania o 1 punkt procentowy w Kredycie na Miarę, przyznanie kredytu po jednej wizycie w banku. Standardowo opłata przygotowawcza wynosi 1 lub 2 proc.
  • Karty kredytowe – brak opłaty rocznej za użytkowanie karty. Standardowo opłata wynosi od 25 do 150 zł rocznie, w zależności od typu karty kredytowej.
  • Kredyty hipoteczne – marża obniżona 0,5 punktu procentowego. Dodatkowo dla klientów, którzy przelewają wynagrodzenie przez 6 miesięcy obniżona będzie prowizja od udzielenia kredytu o 0,5 punku procentowego.

Polbank poszedł dalej
Zależy nam na budowaniu trwałej relacji klienta z bankiem. Wprowadzając Pakiet Insignium premiujemy lojalnych klientów. Teraz mogą oni mieć pewność, że zawsze będą mieli dostęp do naszej oferty na najlepszych warunkach – stwierdza Maciej Obuchowicz, dyrektor Biura Sprzedaży Grupowej Polbank EFG. – Standardem na rynku jest zniesienie opłaty za prowadzenie rachunku. My poszliśmy dużo dalej i proponujemy lepsze warunki we wszystkich liniach produktowych – dodaje Obuchowicz.

Co sądzisz o nowej ofercie Polbanku?
Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły