Alert Finansowy

Masz iPhone’a, masz bank w kieszeni

17 grudnia
13:49 2009

Masz iPhone’a? Wystarczy, że założysz konto w Raiffeisen Banku, a będziesz mógł się cieszyć z jego nowej funkcjonalności. Raiffeisen Bank jako pierwszy w Polsce udostępnił aplikację bankowości mobilnej na iPhone’a.

Zobacz opinie o Raiffeisen w Twoim mieście!

Aplikacja Mobilny Bank może być instalowana na telefonach iPhone. Dzięki niej za pomocą telefonu możliwe jest przeprowadzanie operacji bankowych, które można wykonywać przez internet. Bez problemu zatem wykonasz przelew, sprawdzisz saldo na koncie, czy zapłacisz ratę kredytu.

Oprócz podstawowych operacji bankowych aplikacja umożliwia także wyszukiwanie oddziałów Raiffeisen Banku oraz bankomatów. Możliwe jest to dzięki współpracy aplikacji z Mapami Google.

Dodatkową zaletą aplikacji jest bezpieczeństwo, które ma gwarantować nowy system zabezpieczeń przed phishingiem. Dlatego korzystanie ze stron banku za pomocą aplikacji jest bardziej bezpieczne niż przy użyciu przeglądarki internetowej telefonu komórkowego.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Apple lub strony www.mobilnybank.pl. Wchodząc na tę stronę przy użyciu przeglądarki internetowej w naszym telefonie automatycznie otrzymujemy informację, czy aplikacja jest dostępna na nasz model telefonu. Jeśli tak, to wystarczy pobrać pełną wersję demo, aktywować serwis i cieszyć się mobilnym dostępem do naszego konta.  

Jeszcze w tym roku planowane jest dołączenie do oferty aplikacji na BlackBerry.

Czyżby to był początek walki o klienta w związku z wprowadzoną od 1 stycznia 2010 możliwością przeniesienia konta do innego banku za pomocą jednego podpisu? Czekamy na pomysły innych banków.

Podziel się swoją opinią na temat Raiffeisen Bank.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły