Alert Finansowy

Miłośnicy sponsorowania banków, czyli pożyczki gotówkowe

15 października
17:38 2009

Jeśli lubisz płacić wysokie odsetki, weź pożyczkę gotówkową! Banki prześcigają się w przygotowywaniu coraz to nowszych ofert idealnie dostosowanych do klientów, także tych, którzy chętnie oddają ciężko zarobione pieniądze! W ostatnim półroczu większość banków podniosła oprocentowanie kredytów gotówkowych oraz obarczyła klienta dodatkowymi opłatami, np. prowizyjnymi lub za dodatkowe (obowiązkowe!) ubezpieczenie.
Zobacz opinie o BZ WBK w Twoim mieście!

W rezultacie czego Miłośnik oddawania pieniędzy bankom, spełnia swoje marzenie, gdyż porównując początek roku 2009 i sytuację obecną, koszt oprocentowania może być wyższy nawet o ok.1200zl w przypadku pożyczki w wysokości 10 tyś.!

Banki z przyjemnością podnoszą haracz do kresu możliwości, czyli do 20%. Pierwszym śmiałkiem gwałtownej podwyżki był Alior Bank, zaraz za nim PKO SA. Nie długo trzeba było czekać na kolejnych kilka banków… Obecnie jeszcze jako tako prezentuje się BZ WBK, ale jakoś trudno uwierzyć, że nie ulegnie żądzy posiadania jakże łatwego zarobku.

Drogi Kliencie, zastanów się, czy naprawdę marzysz o tym, by dzielić się z bankiem swoimi uciułanymi oszczędnościami? Może warto przeczekać z kupnem nowego telewizora, odkładając kilka groszy „do skarpetki”, bo z samego oprocentowania będziesz w stanie kupić sobie drugi telewizor!

Podziel się swoją opinią na temat BZ WBK.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły