Alert Finansowy

Nowa kampania Banku BPH zaczęła się od awarii?

31 maja
11:41 2010

Bank BPH rozpoczął kampanię marketingową konta oszczędnościowego Symetria Profit dla małych i średnich firm. Ta propozycja oszczędzania skierowana jest do przedsiębiorców, którzy – dbając o zachowanie płynności finansowej firmy – szukają możliwości atrakcyjnego ulokowania pieniędzy.
Zobacz opinie o BPH w Twoim mieście!

Alert od naszej czytelniczki
Powyższa inormacja pochodzi z 21 maja. Tymczasem, według doniesień naszej Alertowiczki, już 4 dni później Bank BPH „zaliczył” awarię: „25 maja miała miejsce awaria w Banku PBH . Do dnia dzisiejszego (28 maja br.) bank nie zrealizował wysłanych przelewów pomimo ,że transakcje widnieją jako zrealizowane. Pieniądze zeszły z konta, a nie dotarły do dnia dzisiejszego (28 maja br.) do kontrahenta . Bank w rozmowie telefonicznej nie jest w stanie określić kiedy zostanie awaria usunięta” – napisała Anixa.

O co chodzi z nowym kontem?
Konto oszczędnościowe jest alternatywą dla tradycyjnej lokaty terminowej. Jego przewaga polega przede wszystkim na wygodnym dostępie do środków – przedsiębiorca może wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie, nie tracąc naliczonych odsetek. Ważnym atutem konta oszczędnościowego jest również oprocentowanie środków – dużo wyższe niż na rachunku bieżącym i porównywalne z oprocentowaniem lokat terminowych. Dla przedsiębiorców, którzy mają nadwyżki finansowe, chcą zarabiać i mieć jednocześnie stały dostęp do środków, jest to z pewnością korzystne rozwiązanie.

Przedsiębiorcy, którzy założą konto oszczędnościowe Symetria Profit w terminie do 6 sierpnia 2010 r., mogą wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.spijnapieniadzach.pl. Aby skorzystać z oferty, firma nie musi posiadać rachunku bieżącego w Banku BPH. Lokując środki na nowym koncie oszczędnościowym Symetria Profit w Banku BPH, przedsiębiorcy zyskują:

  • atrakcyjne oprocentowanie – aż 4,1 proc. w skali roku już od pierwszej złotówki
  • możliwość wypłaty oszczędności w dowolnym momencie bez utraty odsetek
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • stały i wygodny dostęp do środków bez względu na czas i miejsce – konto może być obsługiwane przez Internet
  • jeden przelew wewnętrzny własny w miesiącu bez opłat (przez Internet)

Potwierdzasz informację Anixy o awarii w Banku BPH? Podziel się swoją opinią na temat BPH.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły