Alert Finansowy

Prezent od Orange

23 listopada
14:27 2009

Jeśli zastanawiasz się, którego operatora sieci komórkowych wybrać, możesz kierować się różnymi kryteriami, np. rozdawanymi prezentami świątecznymi! Zobacz, co zaproponowała swoim klientom sieć Orange.

Dostaliśmy alert z informacją, że Orange ma bardzo atrakcyjną ofertę dla wszystkich, którzy korzystają z oferty prepaid i mix. Nasz Alertowicz zwrócił szczególną uwagę na to, że w tej promocji nie ma żadnych “haczyków”.

Rzeczywiście, oferta wygląda interesująco. Za doładowanie konta, można otrzymać prezenty świąteczne! Są nimi pakiety darmowych smsów, mmsów i minut do wszystkich sieci, także do Playa i Cyfrowego Polsatu. W zależności od wysokości doładowania, prezent (np. ilość darmowych minut) „rośnie”.

Darmowe minuty można wykorzystać nawet na połączenia roamingowe (co nie jest zwyczajem sieci telefonicznych), pod warunkiem, że rozmówcą będzie również użytkownik sieci Orange.

Uwaga, oferta jest ważna do 4 stycznia 2010 roku i w tym czasie można sobie zrobić kilka „prezentów”. Grunt, by łączna kwota „prezentów” nie przekroczyła 500 zł.

Zatem jeśli masz telefon w sieci Orange, koniecznie skorzystaj z tej promocji! Jeżeli zastanawiasz się właśnie nad przystąpieniem do którejś sieci telefonii komórkowej, pomyśl, co jest dla ciebie istotne i dobierz idealną ofertę do swoich potrzeb.

wartość doładowania     prezent     ważność prezentu

5 zł      50 SMS/MMS       do Orange     15 dni

10 zł    100 SMS/MMS    do Orange     15 dni

25 zł    30 minut            do Orange     31 dni

40 zł    60 minut            do Orange     31 dni

50 zł    90 minut            do Orange     31 dni

100 + 10zł     120 minut     do wszystkich sieci     31 dni

200 + 30 zł     260 minut     do wszystkich sieci     31 dni

Promocję włączysz wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści PREZENT pod numer 8018

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły