Alert Finansowy

To już ostatnie dni promocji w BPH

25 marca
11:22 2010

Tylko do końca marca Bank BPH otwiera rachunki oszczędnościowe na promocyjnych warunkach. Głównie chodzi o oprocentowanie, które wynosi 5,05 proc. i wiele może wskazywać na to, że zostanie ono obniżone od kwietnia. Szczególnie, że wiele banków w tej chwili obniża oprocentowanie swoich lokat i kont oszczędnościowych. Czy to znaczy, że nasyciły już swój apetyt na rezerwy kapitałowe?

Bez belkowszczyzny
Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty konta oszczędnościowego w Banku BPH, trzeba je otworzyć do końca marca. Promocyjne oprocentowanie to 5,05 proc. Maksymalna kwota, która może znajdować się na koncie objętym warunkami promocji to 17 500 zł – dla wkładu do tej wysokości nie jest pobierany podatek od odsetek dzięki zasadzie ich dziennej kapitalizacji. BPH zapowiada, że promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego będzie obowiązywać do 30 czerwca 2010 roku włącznie, pod warunkiem otwarcia konta do 31 marca br. Jeden klient może założyć maksymalnie dwa konta oszczędnościowe na promocyjnych warunkach.

Gdzie założysz lokatę?
Konto Sezam Oszczędzam można założyć w każdym z ponad 500 Oddziałów i Placówek partnerskich Banku BPH. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 0 801 406 406 lub 058 300 70 69 (dla dzwoniących z telefonów komórkowych i zagranicy). Niestety, ale założenie konta w systemie bankowości internetowej Sez@m jest możliwe tylko na standardowych warunkach.

Co Bank stara się sprzedać?
Zalety konta oszczędnościowego banku BPH to według jego pracowników:

  • brak wymogu posiadania rachunku osobistego w Banku BPH
  • brak minimalnej kwoty przy zakładaniu konta
  • brak opłaty za prowadzenie konta
  • możliwość wpłaty i wypłaty środków bez utraty odsetek

Czyli… norma jak na dzisiejsze czasy. Do tego konto osobiste i tak warto założyć by obejść duże opłaty za przelewy do innego banku z konta oszczędnościowego.

Czy ktoś z Was założył konto oszczędnościowe w BPH? Jak oceniacie to konto?

Podziel się swoją opinią na temat instytucji finansowych.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły